Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Podváděl ji s Libuškou: Urbánková vzpomíná na rozchod s Josefem Abrhámem (80)

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
oslavenec
Herec Josef Abrhám, který dnes slaví 80. narozeniny, tvoří už 43 let manželský pár s Libuškou Šafránkovou. Než se ale do mladičké herečky v divadle zamiloval, osm let žil se zpěvačkou Naďou Urbánkovou. Na konec vztahu, kdy žila víceméně ve lži, nevzpomíná Naďa ráda. Abrháma velmi milovala a chtěla s ním mít dítě. Jenže osud tomu chtěl jinak.

Josef Abrhám chodil s Naďou Urbánkovou dlouhých osm let, pro Naďu to byl nejdelší vztah a dle jejích slov i nejsilnější. Abrhám a Urbánková se seznámili v roce 1968 během natáčení televizního filmu Bahno.

Zpěvačka se do herce zamilovala takřka na první pohled. "Strašně jsem se do něj zamilovala. Vydrželi jsme pak spolu osm let. Nikdy jsme se nevzali, byl to však jeden z nejdelších vztahů mého života a z mé strany určitě nejsilnější," prozradila Urbánková v knize A příště lépe.

Když Nadě začali tikat biologické hodiny, řekla Josefovi, že by s ním chtěla mít miminko. Abrhám to však odmítl se slovy, že se na to ještě necítí. I když se společně prý pořád jen smáli a rozuměli si i v posteli, Abrhám se v divadle zamiloval do mladičké herečky Libušky Šafránkové. "Na ten rozchod nerada vzpomínám," přiznala Naďa. Byla totiž úplně ta poslední, která se o románku svého partnera s Libuší, dozvěděla.

Zdrcující informace prý přišla od její kadeřnice, která už nedokázala držet jazyk za zuby. Urbánková se tak rázem dozvěděla, že její milý udržuje několik měsíců dva vztahy a žije dvojí život. Zhrzená Urbánková proto utekla do Ameriky, kde se později provdala za manažera Jana Nemejovského. "Musím přiznat, že ten sňatek byl trošičku z trucu," kápla božskou zpěvačka, která má s Nemejovským dceru Janu Fabiánovou, také zpěvačku.

Abrhám se po několika měsících vztahu v roce 1976 s Libuškou oženil. Mají spolu syna Josefa a dodnes na sebe nedají dopustit. Málokdy jsou vidět každý zvlášť.

Související články

Další články