Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Podváděl ji s divokou tenistkou před všemi? Zklamaná Vondráčková konečně promluvila o Šafářové

Lucie Vondráčková konečně promluvila o Šafářové.
+ Dalších 18 fotografií
Patřili k nejkrásnějším a nejstabilnějším párům českého šoubyznysu. Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) a hokejista Tomáš Plekanec (35) se ale rozešli. Podle šuškandy je to kvůli krásné tenistce. Lucie Vondráčková se nyní poprvé vyjádřila na adresu Lucie Šafářové (31).

Lucie Šafářová je o sedm let mladší než Lucie Vondráčkové. Na rozdíl od Lucie se dokázala prosadit v celosvětovém měřítku, Vondráčkovou znají jen v Česku. Je možné, že Tomáš Plekanec s krásnou tenistkou nyní tráví hodně času. Ale Lucie Vondráčková to popírá.

Redaktoři Top Staru se Vondráčkové ptali, co si myslí o Šafářové. Ta tvrdí, že manželství nikdo třetí nerozbil. „Nevím. Netuším. Nemyslím si, že je za tím někdo třetí,“ snažila se přesvědčit diváky a čtenáře zklamaná Vondráčková.

„Ta rychlost je zběsilá, ale asi to tak hokejisti mají,“ stěžovala si Vondráčková, když přišla řeč na to, že Plekanec chce rychlý rozvod.

"Důležité nyní je, aby celou situaci zvládly děti. Jsem pořád s klukama. Pro mě je teď nejdůležitější, aby byli veselí, pokračovali ve školách a v kroužcích, na které chodí, a aby se jich to celé dotklo co možná nejméně,“ přeje si Lucie.

Mohlo by vás zajímat

Další články