Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Podržtaškou roku 2017 se stává KAZMA! Martina Pártlová se brutálně vysmála hvězdičce internetu

Martina Pártlová se s Kazmou nepárala.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Kazma chce upoutat pozornost, jak jen to jde, ale opravdu to má tahle podržtaška zapotřebí? Parádním způsobem ho na Facebooku sestřelila zpěvačka Martina Pártlová.

Moderátor Kamil Bartošek (31) známý pod přezdívkou Kazma má asi po své kančí autonehodě něco se svým mozkem. Alespoň tak se vyjadřuje většina lidí, která si projede jeho profily na sociálních sítích. Tam Kazma drží v ruce tašku plnou peněz, se kterou se chlubí, že na to má. Ale přece tomu nikdo z vás nebude věřit!

Kamil je zkrátka zaměstnanec společnosti Seznam (pak ještě moderuje maturitní ples, no…), od které dostává příděly na svůj kontroverzní, ale úspěšný pořad One Man Show. Ve svém pořadu v podstatě napodobuje Ashtona Kutchera a jeho pořad Punk'd, kde napaluje lidi kolem sebe, jak jen může.

Pak do toho přidá asi dalších pět různých reality show a vyšla z toho česká verze, kterou Kazma vymýšlí. Už jsme viděli helikoptéry, drahá auta, počítače, zničení studia a milion dalších nahraných scén, které zkrátka nestojí pětikilo. Ale co je to hlavní! Jde o to, že tohle pan Kamil Bartošek opravdu neplatí a jen kolem sebe vytváří velké pozlátkové haló…

„Na základce se mi smáli. Byl jsem jedinej ze třídy, kdo neměl peněženku. Přišlo mi nepraktické ji nosit, když jsem do ní stejně neměl co dát. Od školy uplynula spousta let a já si pořád myslím, že je to nepraktická věc,“ napsal Kamil k tašce plné peněz. Tak určitě!

„Kazma je hroznej, ale hroznej kretén… Já se na to snad ani nemůžu dívat. Kamil musel být hrozně týraný a utlačovaný dítě,“ napsala zpěvačka Martina Pártlová (37). Jasně, a není to tím, že se zná s Kateřinou Kristelovou (37), která dřív s Kazmou chodila, a zkrátka podle ženského zákona to bude, jak se říká, šmejd do konce světa.

Kazmo, tohle ti už vážně nezbaští ani v německy mluvící části Sudet!

Související články

Další články