Není to tak dlouho, kdy eXtra.cz informovalo o tom, že vztah mladé maminky a věkově mnohem staršího Mariana se řadí k těm rizikovým. A to z důvodu, že je dělí takřka 30 let života. Zatímco Iva zanedlouho přivede na svět své druhé dítě, Marian se psychicky připravuje na věk seniora. „Je to riskantní, když to dobře dopadne, tak to dobře dopadne, ale často se stává, že takto věkově rozdílné páry se rozpadnou. Dítě je sice stmelí třeba na pět až deset let, ale ani to kolikrát není vše. Otázkou je jejich životní styl, rozdílnost myšlení a ve finále i psychická nálada,“ uvedl vyhlášený psycholog přes partnerské vztahy Jeroným Klimeš k párům, které jsou věkově rozdílné.

Jenže Iva si myslí své a je přesvědčená, že s Marianem se nikdy nerozejdou. A svou úvahu podtrhla těmito slovy: „Jestli se manželství rozpadne, nezáleží na věku, ale na tom, jak si ti dva rozumí a jak se doplňují, rozpadají se i manželství, ve kterém jsou ti dva lidé stejně staří,“ míní Iva, která se v minulosti netajila tím, že by ráda s Marianem zůstala navždy.

Je evidentní, že mladá maminka z Výměny manželek svého staršího manžela bezmezně miluje a je ochotná pro jejich lásku vydržet cokoliv. Jestli se jim vše podaří ustát, prověří až čas…