Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

PODROBNOSTI Z ROZCHODU NIKOL TROJANOVÉ: Hádky a výčitky kvůli nevěrám. Sexy brunetka je na dně!

Jak může někdo takové kočce nasadit parohy?
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Tohle si vážně nezasloužila. Sexy kočička Nikol Trojanová (25) se nejen místo vysněné svatby se snoubencem Danielem Vojtěchem dočkala jen veřejného zostuzení, ale ještě k tomu se o jejích trablech dozvěděla celá republika. Teď vypadá jako podváděná chudinka, která si neumí udržet chlapa.

Účastnice reality show, sympaťanda Nikol byla vždycky férová a na nic si nehrála. Sama nám přiznala, že teď v životě neprožívá zrovna hezké období. Sice nic nespecifikovala, ale bylo na ní poznat, že trable v lásce ji srazily na kolena.

Nezávisle na to nám přišly informace, že Dan má chodit za jistou Ninou, a dokonce si s ní užívat dva dny v kuse. Krásná brunetka se ještě chtěla snoubence zastávat, že je to jen pomluva, ale to nám další zdroj, nezávisle na tom prvním, prozradil, že je to u nich pěkná Itálie a samotné Nikol už bouchly saze.

„Minulý týden se rozešli. Ona už nemohla dál snášet jeho ponižování tím, že běhá za jinými. Kdyby měl aspoň jen jednu holku, ale on chodil za vícero milenkami, a to už bylo i na Nikol moc. Jejich rozchod byl plný emocí, pláče a výčitek. Kdo by se také dokázal povznést nad to, že vás snoubenec podvádí,“ prozradil nám blízký kamarád z okolí Nikol a nevěrníka Dana.

Opravdu už je to jen náhoda a další člověk chce hezouna poškodit? To už by byla ale sakra spiklenecká akce, aby někomu tak ležel v žaludku a ze všech stran se nám ozývali lidé, co o jeho záletech vědí.

Sama kráska si už víc než měsíc na svůj Instagram nedala ani jednu fotku s partnerem, přitom je tam předtím sypala jako na běžícím pásu. To je další náhodička? Jen je s podivem, že spolu ještě nadále bydlí, ale tak přeci jen plánovali společnou budoucnost, a když se rozešli teprve minulý týden, tak ještě nebyl asi čas na to se odstěhovat. Ale radši by co nejdřív měla, nebo se ještě nechá od nevěrníka uchlácholit a bude za hloupější husičku, než teď kvůli jeho milenkám je.

Jestli víte další pikantnosti z rozchodu dříve tak hezkého páru, tak se nebojte a napište nám: redakce@extra.cz.

Související články

Další články