Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

PODŘEZAL SE STŘEPEM Z LÁHVE: Avicii (†28) spáchal sebevraždu mučivým způsobem! Neskutečně trpěl

Vzal si život.
Zdroj: YouTube
+ Dalších 33 fotografií
Přestože měl přítelkyni, se kterou dokonce vychovával syna, Avicii (†28) se na sklonku života nikam neohlížel. Myslel jen na to, že už to musí skoncovat. A tak si v polovině dubna během dovolené v Ománu vzal život. Teď vyplavalo na povrch, že hladká smrt to rozhodně nebyla. DJ spáchal sebevraždu neuvěřitelně mučivým způsobem!

Nespolykal prášky ani se neupil k smrti. Avicii (†28), jehož tělo před necelými dvěma týdny nalezli v hotelovém pokoji v ománském Maskatu, si vzal život brutální metodou.

Avicii si měl vzít kus rozbitého skla, prý z láhve od vína, a střepem si podřezal žíly. Masivní krvácení, které si tak způsobil, už nebylo možné zastavit. Různí se však informace o místu, kde se Avicii fatálně zranil. Prý to mohl být krk, nebo zápěstí. S odvoláním na důvěryhodný zdroj to uvádí server tmz.com.

Světoznámý dýdžej dlouhodobě bojoval se závislostí na alkoholu, která mu způsobovala vážné zdravotní problémy. Od láhve ho neudržela ani česká přítelkyně Tereza Kačerová (25), se kterou vychovával dítě.

Ačkoliv si všichni původně mysleli, že Avicii zemřel na akutní zánět slinivky břišní, rodina minulý týden potvrdila spekulace o sebevraždě. Podle všeho ho k ní dohnalo i totální vyčerpání z práce.

Související články

Další články