Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Podrážděný Jakub Prachař odmítl fotku s fanouškem. Jaký měl důvod?

Jakub Prachař s manželkou Agátou Prachařovou.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Ztratil pověstný nadhled? Jakub Prachař se nezdá, a když je hodně podrážděný nebo se mu něco znelíbí, dokáže být opravdu krutý. A klidně se i ke svému fanouškovi z řad nejmenších otočí zády...

Na Facebooku koluje status jistého Jirky Ondráčka, v němž popisuje svou zkušenost s paroháčem Prachařem. Možná špatná nálada, snad vzpomínky na nevěru své manželky a nebo kapela, která leží mnoha lidem v žaludku.

„Tak si představte, dnes jsem byl s klukem v Praze na Zličíně v Metropoli a potkal jsem tam Jakuba Prachaře, a tak říkám klukovi, jestli se s ním nechce vyfotit, a on že jo. A tak říkám Jakubovi Prachařovi, jestli se s ním může vyfotit, a on že jo, a když jsem už chtěl fotit, on si všiml, že mám tričko Ortelu, a ptá se mě, vy posloucháte Ortel, a já říkám, že jo, a on, tak to se nefotím a otočil se k nám zády. Je to ubožák,“ tvrdí věrný fanoušek kontroverzní kapely Ortel Jirka.

S Prachařem se nám nepodařilo spojit, aby se vyjádřil. Jisté je jedno, že pokud je skutečně pravda, co popisuje facebookový uživatel, z kdysi pohodáře Prachaře se stává muž bez nadhledu, který odmítne i fotku s dítětem kvůli hudebnímu názoru jeho otce. A z toho vyplývá doporučení, pokud se chcete někdo vyfotit s Prachařem, vždy mějte na sobě tričko Nightworků!

Související články

Další články