Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Podraz při šmejdění v Prostřenu? Krásky si slíbily, že nepolezou do šuplíků, Leová ale řádila jako šílená

+ Dalších 10 fotografií

Speciální vydání Prostřeno! na TV Prima, kde soutěží pět krásek, je v plném proudu. Zatímco včera se za plotnu postavila krásná moderátorka a čerstvá maminka Monika Leová, dnes je na řadě také moderátorka, Andrea Antony. A právě její včerejší předchůdkyně se postará o rozruch během oblíbené disciplíny pořadu, kdy ostatní hosté mají za úkol projít si příbytek hostitele - šmejdění.

Ve videu, které nám poskytla TV Prima, je vidět, že Monika Leová se šmejdění vůbec nebojí a před překvapenými kolegyněmi začíná otevírat jeden šuplík s oblečením za druhým s takovou vervou, až si některé holky zakrývají oči. Andrea Kalousová byla z chování Moniky evidentně hodně překvapená.

"Trochu mi zatrnulo, protože jsme si s holkama říkaly, že si to navzájem nebudeme dělat. Takže zbývá jediné, a to si pořádně doma uklidit," říkala překvapená Andrea, když se jí na Moničin styl šmejdění ptali.

Ve středu holky pohostí zpěvačka Debbi. Ta svým soupeřkám doporučila, aby se pořádně oblékly i obuly, protože je pozvala na statek, kde má své miláčky – koně, poníka, psa, prasata i slepice. Jak si krásky poradí s touto výzvou?

Zdroj náhledové fotografie a videa: FTV Prima, publikováno se souhlasemSouvisející články

Další články