Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Podraz na policii? Z Krmenčíkova vozu po nehodě vystoupil muž, ne manželka

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
svědek promluvil
Policie vyšetřuje nehodu, která se stala v noci z neděle na pondělí. Vůz fotbalového reprezentanta Michaela Krmenčíka (26) naboural několik zaparkovaných aut a poničil veřejný majetek. Krmenčíkova těhotná manželka Denisa uvedla, že auto řídila ona. Podle očitých svědků je ale všechno jinak.

Policie chce znovu přezkoumat, kdo za volantem luxusního Range Roveru opravdu seděl. Svědci totiž tvrdí, že z vozu po nárazu vystoupil muž a to i přesto, že policii Denisa Krmenčíková uvedla, že za volantem seděla ona.

Luxusní auto fotbalisty Michaela Krmenčíka havarovalo 20. května ve 2:20 ráno. Nehoda se odehrála na Praze 9 a byla během ní poničena 4 další auta, kontejnery na tříděný odpad a dopravní značení. Za volantem prý měla sedět Krmenčíkova manželka Denisa, podle očitých svědků je ale vše jinak. „Bydlíme v domě, u kterého se nehoda stala. Byli jsme s přítelkyní podávat vysvětlení u policie. Nelíbilo se nám, že auto měla řídit prý manželka. Z vozu opravdu ihned po nehodě utekl mladý muž,“ uvedl pro eXtra.cz svědek Petr.

Podle svědka bylo vše jen divadlo. „Na fotce je zachycené auto, které jim přijelo pomoct řešit situaci před příjezdem policie. Ano, určitě je to manželka. Ona pak seděla na chodníku při příjezdu policie a někdo ji utěšoval. Ale vše bylo divadlo pro policii. Na základě této zkušenosti jsme šli dopravní policií sdělit naši verzi průběhu nehody. Nehodu viděla ještě jedna paní z našeho domu. Na pana řidiče, určitě ne na řidičku, volala hned po nehodě: To nekoukáš, kam jedeš? On jí odvětil no jo a s telefonem u ucha utekl,“ doplnil pro server Blesk.cz.

O celou věc se zajímá policie. „Mohu potvrdit, že nehodu vyšetřujeme. Dopravní nehodu prošetřují policisté oddělení dopravních nehod, kteří samozřejmě zjišťují jednak příčiny události, ale také to, kdo v době nehody auto řídil,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Související články

Další články