Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

PODRAZ NA PEPU VOJTKA! Kdo mu chce zničit manželství s Jovankou?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
GLOSA
GLOSA: Když se objevila zpráva o tom, že Pepa Vojtek (53) měl každé pondělí navštěvovat v bytě Kamily Nývltové její manažerku Veroniku Šimůnkovou (33), pro řadu lidí začal být automaticky proutníkem. Je to ale vůbec tak? A kdo dal médiím echo? Může to být někdo, kdo ho chce jen pro sebe?

Situace se zdá být na první pohled jasná: Pepa Vojtek měl údajně jezdit každé pondělí za Veronikou Šimůnkovou, což může vyvolávat dojem, že čistě teoreticky porušoval pravidla partnerské hry.

Podle webu expres.cz, který s informací přišel, ji totiž měl chodit navštěvovat i ve chvílích, kdy doma nebyla Kamila (29), čímž podle serveru padá jeho obrana, že s oběma ženami připravoval nové cédéčko Nývltové.

Pokud by Pepa Vojtek opravdu dělal něco, co se neslučuje s manželským slibem, je to jeho vina, že se nechal načapat, a doma si to musí vyžehlit sám. I přesto je ale zajímavé pátrat po tom, jak k odhalení záhadných návštěv mezi ženami žádaného rockera došlo.

Nová nemá šanci?

Jestli si někdo myslí, že paparazzi nemají nic jiného na práci než několik měsíců dřepět nonstop před bytem jakési holky jen tak z plezíru, ten se mýlí. V podobných případech se sledují celebrity na základě tipů.

V minulosti častokrát ženáče propálily jejich nové lásky, které už status milenek vůbec nebavil a všechno vsadily na jednu kartu.

Vzpomeňme si třeba na případ Ornelly Štikové (26) s Josefem Koktou (62). Ten jako jeden z mála vyšel ještě dobře, Ornella získala vysněnou lásku, manžela i dítě.

Moc často ale tyhle tahy nocležnic ženáčů šťastně nedopadnou, pánové se po zorání cizí úrody spíš pokorně vracejí na domácí pole.

Kdo to naprášil?

Jestli se podobné naprášení novinářům ze strany Veroniky dělo i v tomto případě (v branži se o tom samozřejmě od začátku spekuluje), to s jistotou nevíme. Vojtek řinčí zbrojí a pokus o rozbití manželství chce řešit právně. Stejně tak nevíme, co v bytě dvojice skutečně dělala. Nesvítili jsme jim u toho.

Nicméně je jisté, že o horký tip muselo jít. A ten někdo musel mít motivaci. Není přece možné, aby čirou náhodou fotografové zkoušeli každé pondělí zaparkovat u jakéhosi baráku a čekat, jestli z něj někdo vyleze. V tomhle případě musí mít na 99 procent ona čirá náhoda jméno a taky příjmení. Bylo ženské?

I kdyby se nakonec potvrdilo, že Pepa opravdu nebyl v určitém ohledu tím nejvzornějším manželem, je otázka, jestli by i přesto měla Jovanka poslat svého „Casanovu“ k vodě. Některá by mohla být naopak pyšná, že o jejího frajera je i v poněkud vyšším věku zájem a že právě je ona tou, kdo si ho nakonec udrží, i když se snažily i jiné. A kolikrát se při nevěře přistižení pánové ze studu plácnou i přes kapsu a koupí nějakou hodně drahou omluvu.

Související články

Další články