Nedávno se v médiích objevila zpráva o údajném těhotenství Lucie Vondráčkové (34). Těžko říct, jestli fámu vypustila agentura pořádající Českého slavíka, kam zpěvačka nedorazila, a chtěla tak nabudit případné diváky, kdyby se Lucka přeci jenom objevila, nebo všechno vzniklo kvůli XXL svetru, v němž se zpěvačka vyfotila na Facebook.

Cenu za ni na Slavíkovi převzal její otec Jiří, který byl v obležení novinářů, ale možné těhotenství své dcery nepotvrdil ani nevyvrátil. Zpěvačka tak udělala další set fotek, které vystavila na sociální síti s tím, že všechno je jinak a Lucka žádné další Plekanče nečeká.

Rozdíl ve fotkách před Slavíkem a po Slavíkovi je ten, že na těch prvních je v Montrealu, kde Lucie žije, sníh a v těch dalších to vypadá, jako by začínalo jaro. „Hezký ledový den všem! Máme tu dnes –15, ale musela jsem jít ven a nafotit pár ‚jarních‘ fotek, protože můj oblíbený svetr vzbuzuje všelijaké konspirační teorie:))),“ napsala Vondráčková na Facebook, kde hned její fans rozběhli teorie, jestli si z nich Lucka dělá legraci nebo ne, okamžitě kontrolovali online kamery v kanadském městě a dušovali se, že to přece není možné, aby je Lucka kvůli novinářům takhle vypekla. Přikláníme se k teorii, že Lucie je profík a ví, že by si takovýmto krokem svou pevnou základnu pořádně podkopala a to by se jí opravdu nemuselo vyplatit.