Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Podraz na Dominiku? Dědictví po Karlu Gottovi (†80) je po 30 měsících rozděleno!

Karel Gott: Dědictví rozděleno. Dominika Gottová chybí!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Dědictví

Byla to práce na několik měsíců. Jak se ale ukázalo, dědictví po zesnulém Karlu Gottovi (†80) je již rozděleno, a to rovnou mezi pět dědiců, jak informoval Blesk. Překvapením však je, že v dědictví není zahrnuta nejstarší Gottova dcera Dominika, zatímco druhá nejstarší Lucie ano.

Třicet měsíců řešil soud to, jak se rozdělí dědíctví po zesnulém zpěvákovi Karlu Gottovi. A na konci března padlo finální rozhodnutí, jak nyní potvrdil Blesk.

Kdo bude a nebude dědit?

Honosné jmění budou dědit vdova Ivana Gottová (46), nezletilé dcery Charlotte (16) a Nelly (14), druhá nejstarší Gottova dcera Lucie (35) a ještě pátá osoba, jejíž totožnost však zatím není veřejně známá. Historicky se mluvilo o utajovaném synovi, ovšem informace nejsou potvrzené.

Kdo naopak není zahrnut v dědickém řízení, to je nejstarší dcera Dominika. Podle eXtra.cz se s ní měl otec finančně vyrovnat ještě v době, kdy žil, ovšem stejnou věc udělal i s Lucií, která v dědickém řízení zahrnuta je. Proč tam tedy není Dominika, to zůstává záhadou.

Rozdělení tantiémů

Hlavní položkou v dědictví jsou tantiémy, které měly od října 2019 dosahovat až osmi milionů korun. Každý z dědíců má na ně přesně vyčíslený nárok, tantiémy a interpretační honoráře totiž budou neustále přicházet.

Hlavní položkou dědictví byly podle Blesku interpretační honoráře a tantiémy. Ty se do dořešení pozůstalosti hromadily na speciálním účtu, ke kterému neměl nikdo z účastníků řízení přístup. Od října 2019 doteď mělo jít o cca 8 milionů korun. Každý z dědiců má na tyto zadržené finance, i na další, které budou přicházet v dalších letech, přesně procenty vyčíslený nárok.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy