Je to jen pár dnů, co českým i slovenským šoubyznysem otřásla zpráva, že hvězdný pár Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský už nejsou pár a jejich vztah skončil. Oba dva ale upozornili na to, že se mají nadále rádi a nerozešli se ve zlém.

Teď se ale objevila informace, že právě Rytmus je ten, kdo už smutek hodil za hlavu a našel si mnohem mladší Jasminu Alagič. Půvabná moderátorka SuperStar 2018 s bosenskými a maďarskými kořeny narozená v Německu má zřejmě opravdu něco do sebe.

Už včera jsme informovali, že nám velmi blízký zdroj potvrdil tuhle informaci: „Rytmus chodí s jedním ze dvou moderátorů letošní SuperStar. U Leoše jsme nikdy náznak homosexuálního chování nezaregistrovali, takže je třeba se zaměřit na Jasminu.

„Je to ona. Je krásná. Je to v začátcích, ale už spolu skutečně randí,“ přiznal pak pod nátlakem náš obvykle velmi dobře informovaný práskač. Postupně vycházejí na povrch nová svědectví, pro slovenský týdeník PLUS 7 DNÍ promluvil jiný zdroj: „Leželi společně na pláži a měli oči jen pro sebe.“

Nakonec se ke všemu odhodlala vyjádřit i samotná manažerka Jasminy, Gabriela Drobová: „Oba jsou velmi dobří přátelé,“ řekla Drobová pro web pluska.sk. „Rytmus Jasminu hodně podporuje v SuperStar, jelikož sám v téhle show působil jako porotce,“ dodala.

Pozorné oko si také může všimnout, že Rytmus si nenechá ujít skoro žádnou fotografii na Instagramu, kterou Jasmina vypublikuje. Označuje tlačítkem líbí se mi většina jejích fotek, a hlavně těch sexy ve spodním prádle. Je tak pouze otázkou času, kdy společně půjdou s pravdou ven.