Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Podpantoflák Ibrahimovič: Manželka mu diktuje, kde bude hrát

Ibra doma asi nebude ten, kdo rozhoduje.
Zdroj: Twitter.com
Zlatan se sice prezentuje jako velký tvrďák, který se s ničím a nikým nepáře, ale jeho manželka do této rovnice jaksi nezapadá.

Tak to je šok! Zlatan Ibrahimovič, legendární egoista, co miluje nejvíce sám sebe, potom svoji osobu a na třetím místě v žebříčku hodnot má člověka, kterého vidí ráno v zrcadle, není takový tvrďák. Hodně mu do života totiž mluví jeho manželka Helena Seger.

Bývalá modelka a dnes již pětačtyřicetiletá žena mu zavrhla přestup z PSG do Manchesteru United. Rudí ďáblové mu přitom podle francouzských médií nabízeli roční kontrakt a možná i jeho prodloužení.

Helena ale chce raději do Spojených států, nejvíce ji láká Los Angeles a New York. To samozřejmě nejsou moc dobré fotbalové destinace a fotbalisté tam většinou jdou s výkonností dolů. MLS je spíše ligou, která dává hráčům peníze než radost z tohoto sportu.

No snad si to ještě bývalá modelína rozmyslí a pustí Zlatana do nějakého evropského vekloklubu. Byla by velká škoda, kdyby musel hrát někde, kde už nebude mít takový prostor ukázat svoje umění. Navíc bychom ho už neviděli v Lize mistrů a to by zamrzelo, protože je pořád výjimečný.

Související články

Další články