Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Podpantoflák Harry to schytal: Meghan tě má na vodítku a co ty vlasy, smějí se mu

Meghan Markle jako hlava rodiny: Princ Harry je dle odborníků pod pantoflem
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Královská rodina

Meghan Markle (40) a Harry (37) jsou zase pro smích. Během pózování pro magazín Time se nechal vévoda značně graficky upravit. Během pózování stál submisivně za manželkou, která pózovala rozkročeně jako vůdkyně celého světa. Na sobě měla přitom šperky za více než půl milionu korun.

Harry a Meghan jsou pro smích

Harry (37) a Meghan (40) zase pobavili. Tentokrát je ale k smíchu hlavně samotný vévoda ze Sussexu. Prestižní magazín Time je sice zařadil mezi 100 nejvlivnějších osobností světa, jejich snímek z titulky časopisu ale fanoušky zarazil. Harry, který nedávno oslavil 37. narozeniny, vypadá jako domácí puťka a Meghan Markle jako ředitelka zeměkoule, vysmívají se páru lidé.

Meghan je hlava rodiny, Harry se krčí vzadu

Fotky byly pořízeny v jejich sídle v americké Kalifornii. Hnízdečko je v přepočtu vyšlo na 326 milionů korun. Právě způsob pózování ale zarazil i experty na řeč těla. V popředí stála jako hlavní hvězda Meghan v bílém kostýmku s nohama rozkročenýma jako velká šéfka. Harry se krčil za manželkou a něžně ji přidržoval za rameno.

Meghan září z očí sebevědomí a usmívá se. Harry vypadá vážně a značně submisivně. Je celkem jasné, kdo u nich doma nosí kalhoty... Lidé kromě toho kritizovali i další fotky. Grafici to prý přehnali s retuší, princ Harry se na snímcích pyšní až příliš bujnou kšticí a působí přehnaně dokonale.

Meghan Markle na snímcích pózuje ověšená luxusními šperky v hodnotě více než půl milionu korun a k tomu se jí na prsteníčku leskne snubák za 7,5 milionu. Není divu, že u lidí není příliš oblíbená. Pár často káže o charitě a ekologii, přesto sami létají soukromými tryskáči a utrácejí horentní sumy za nejrůznější cetky.

Související články

Další články