Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Podpantoflák Bohuš Matuš: Za zlobení to od o 30 let mladší Lucinky schytá a za trest uklízí

Lucinka a Bohuš Matuš se seznámili, když bylo Lucii šestnáct let.
Zdroj: Se souhlasem B. Matuše
+ Další 3 fotografie
PŘÍSNOST
Zpěvák Bohuš Matuš (47) sice prožil na světě o tři dekády víc než jeho nastávající Lucinka, přesto je to ona, kdo má doma hlavní slovo. „Nikdy jsem od nikoho nedostal takový céres jako od ní. A když se naštve, umí se tvářit tak, že se začnu bát,“ řekl eXtra.cz

Bohuš Matuš dostává čočku

Bohuš Matuš (47) a jeho partnerka prý mají harmonický vztah. Jsou ale chvíle, kdy i u nich je dusno.

„Nebudu vám lhát, Lucinka umí být pěkně od rány. Nemá ráda, když piju. A to já si někdy rád dám. Za to ale pak dostanu takovou čočku, že jsem pak týden vzorný. Kolikrát už byl oheň na střeše. Jestli si někdo představuje, že Lucinka je jen nevinné děvčátko, tak by se hodně divil. To jsem dlouho nezažil, aby mi někdo dal takový céres. Má na mě velký vliv,“ prohlásil pro eXtra.cz uznale a až obdivně zpěvák.

Za trest uklízí

Lucinka nekřičí, vyčítá potichu, pomalu, ale důrazně. A ještě jsou teď na mě s dcerou Natynkou dvě. Když něco provedu, jen pak sklopím uši a jsem hodný. Meju pak nádobí, uklízím, vařím a podobně,“ říká Matuš.

„O víkendu jsem si rád sem tam dal sklenku, ale teď mi to není dovoleno. Bohouš prostě nesmí být ožralý. Lucinka to nesnáší,“ pronáší hvězda muzikálů otevřeně.

Lucinka se zlobí

„Lucinka mě umí potrestat. Umí skvěle trucovat a nebavit se se mnou, nebo se zatvářit tak naštvaně, že se až začnu bát. Umí ukázat autoritu. Ve výchově dcery to bude výhoda, aspoň bude koho poslouchat. A teď se s vámi už musím rozloučit. Jdu uklízet, jinak to schytám,“ dodal Bohuš Matuš, u kterého ale člověk nikdy neví, kdy mluví vážně a kdy si dělá legraci.

Jenže i samotná Lucinka eXtra.cz před časem přiznala, že mu umí vyčinit. „Někdy mu taky dávám čočku. Když třeba chce zlobit, tak ho taky zlobím. Ale Itálii doma nemáme, naopak. Přestal kouřit cigarety i marihuanu. A když si teď chce výjimečně zapálit, dám mu céres, že žádné kouření nebude. Nebo ať jde ode mě hodně daleko,“ prozradila nám v srpnu 2020 budoucí nevěsta Bohuše Matuše.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy