Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Podobu nezapřou! Dcera Verešové je krásná, ale následovat maminku nebude. Sbírá medaile na prkně

Andrea Verešová se svojí nádhernou dcerou Vanessou. Podobu nezapřou.
Zdroj: Se souhlasem Andrey Verešové
+ Dalších 5 fotografií
Rozhovor

Modelka Andrea Verešová (41) může být na své děti náležitě pyšná. Daniel i starší Vanessa jsou nadanými sportovci! Dcera svou podobu s maminkou nezapře, ale namísto pokračování v jejích šlépějích získává medaile na snowboardu. “Je to pro mě velká radost a jsem hrdá,” prozradila Andrea v rozhovoru pro eXtra.cz.

Modelka Andrea Verešová je dvojnásobnou maminkou. Se svým manželem Danielem Volopichem přivedla na svět krásnou Vanessu a mladšího syna Daniela. Na své děti je Andrea náležitě pyšná!

Oba jsou velmi nadaní a dokázali se dostat do olympijského výběru, jak Andrea prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz při příležitosti Česko-Slovenského plesu. Děti ji ale nedoprovázely.

“S Vanesskou jsem dnes telefonovala, ona se vrátila z 'Queens Session', což je takové soustředění. Je to pro mě velká radost a jsem hrdá. Byla pozvaná jako jedna z osmi žen, ne děvčat, ale žen, z celého světa. Byly tam holky z Austrálie, Číny nebo Kanady,” říká Andrea.

“Je to pro mě fakt radost a láska, protože je hezká a šikovná a baví ji to, zvládá to při škole,” dodala.

Andrea Verešová: Děti na vylomeniny nemají čas

Vanesska by o nápadníky jistě neměla nouzi, ale podle Andrey na to prý nemá čas. “Já se musím smát, protože chudinka nemá vlastně kromě sportu a školy čas na něco jiného. Všechno zlé je na něco dobré,” říká modelka.

“Já si myslím, že to samozřejmě přijde. Ale aspoň děti nemají zatím čas na vylomeniny, jsou maximálně naplněné,” směje se Andrea.

Pracovně vytížená je i samotná modelka, která dnes se svojí rodinou žije víceméně v Dubaji. “Doufám, že teď se v Česku nějakou dobu zdržím. Chystám tu focení pro moji novou značku,” prozradila své plány modelka.


Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy