Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Podmínka Karlose Vémoly: V modrém rohu nenastoupím, Piráta zlískám jak malého kluka

Obhájí Karlos Vémola opět svůj titul?
Zdroj: Archiv Karlos Vémola / Oktagon
+ Další 2 fotografie
oktagon

MMA bijec Karlos Vémola (36) má jasno, do klece Oktagonu proti prozatímnímu šampionovi, kterým je Samuel Pirát Krištofič (32), v O2 areně v prosinci nenastoupí, pokud by měl nasadit modré rukavice. Dle svých slov není Karlos člověk, který by se z něčeho vykrucoval, a Pirát je pro něj falešný šampion, který není hoden nastoupit v Praze v červeném rohu. "Jsem unavený přesvědčovat veškeré hejtry, že jsem jednička ve střední váze. Teď musím přesvědčit i promotéry," uvedl Karlos. 

Organizace Oktagon chce 30. prosince uskutečnit v pražské O2 areně nejkvalitnější turnaj od doby jejího vzniku. Vrcholovým zápasem by měl být souboj mezi MMA zápasníkem Karlosem Terminátorem Vémolou a Samuelem Pirátem Krištofičem, který je prozatímním držitelem titulu.

Karlos Vémola: Nenastoupím jako druhé housle

Během turnaje Oktagon 28 promotéři organizace oznámili, že v prosinci Karlos Vémola nastoupí v domácí pražské O2 areně v modrém rohu a Pirát jako šampion v červeném, což Karlos naprosto odmítá. Pokud tedy organizace nepřehodnotí situaci a na Karlosovu podmínku nepřistoupí, tak se zápasu nezúčastní.

"Pro někoho jsou to možná malé věci, ale já jsem v tomhle velmi zásadový a Ondřej Novotný to ví. Nenastoupím jako druhé housle doma v Praze a ve sportu, za který tolik bojuji. Na tomhle jsme se bohužel nedomluvili a měli jsme to řešit interně předtím. Nejsem člověk, který by se z něčeho vykrucoval a jsem unavený přesvědčovat veškeré hejtry, že jsem jednička ve střední váze. Teď musím přesvědčit i promotéry. Pokud to tak má být, že jsem dvojka někde vzadu, tak ať to udělají beze mě," řekl Vémola na sociálních sítích, kde se mu od fanoušků dostává podpory i pochopení.

Pro lásku k tomuto sportu a zápasu na konci prosince je dokonce ochotný obětovat nejen rodinné oslavy, ale také zdraví. "Já mám skutečné zranění, nebudu slavit narození svého dítěte, narozeniny své holčičky a Vánoce, protože budu trénovat pro fanoušky, pro tento sport, pro Oktagon.

Někdy už člověk musí říct stop. K Pirátovi nemám žádný respekt, je to za mě falešný šampion," uvádí dál Karlos, který také promluvil o tom, když v březnu o svůj titulový opasek kvůli nenavážení přišel, ač zápas s Ďatelinkou s přehledem vyhrál.

Později se měl Karlos utkat o titulový pás v zápase s Polákem Narczuskou. Kvůli zranění se však zápasu nemohl zúčastnit a náhradou za Karlose byl Pirát, který na body zápas vyhrál a ujal se titulu prozatímního šampiona.

Piráta zlískám jako malého kluka: Dohoda se rýsuje

Organizace plánovala dodržet žebříčkové postavení, ve kterém by měl Karlos nastoupit 30. prosince jako vyzývatel v modrém rohu a Pirát jako šampion v červeném, až po Karlosovi. Na domácí půdě tenhle nástup Karlos naprosto odmítá a za názorem si pevně stojí. Směrem k Pirátovi nevynechal ani ostrá slova.

"Já jim toho šampiona dřív nebo později popravím a je mi jedno, jak dlouho to bude trvat, já ho doženu. Bude skučet jak malá dě*ka, až ho budu mlátit. V posledních zápasech neudělal vůbec nic, brečí, ať prohraje, nebo vyhraje, on udělá živák a rozbrečí se, normálně ho zlískám jak malého kluka." dodal úsměvně Karlos, který s organizátory již celou situaci řeší. "Dohoda se rýsuje. Nad Pirátem se stahují mračna," naznačil.Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy