Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Podlý útok na Angelinu Jolie: Kvůli váze měla skončit v nemocnici! Známe PRAVDU

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Zdraví herečky
Angelina Jolie (43) měla zkolabovat a skončit v nemocnici. Tvrdí to americký bulvární tisk, podle kterého slavné herečce vypovědělo zdraví kvůli extrémně nízké váze. Obojí je však lež. Ještě stále manželka Brada Pitta (54) vůbec ve špitále nebyla ani neváží 33 kilogramů.

Útoky na Angelinu Jolie ze strany amerických bulvárních časopisů neberou konce. Novináři za velkou louží se nezdráhají falšovat fotky, na nichž herečka vypadá, jako by umírala, a ani se nebojí psát naprosto okaté lži.

Naposledy se takhle vyznamenal časopis Star, který zveřejnil informaci, že Jolie váží pouhých 33 kilo. Z toho důvodu jí měl selhat organismus a musela okamžitě putovat do nemocnice. S tímto tvrzením plátek vyrukoval hned několikrát a pokaždé šlo o lež.

Jako důvod extrémního vyčerpání hollywoodské herečky uvádí magazín vyostřený rozvod s Bradem Pittem. Je pravdou, že soudní tahanice nejsou pro Angelinu žádný med. Obává se totiž, že ji Pitt připraví o jejich šest dětí.

Naprosto očividnou nepravdou je ale údaj o váze. Z nejnovějších paparazzi fotek lze vyčíst, že je Angelina zdravotně v pořádku. Spekulace o nalomeném psychickém stavu se sice objevují, po fyzické stránce si ale herečka nemá na co stěžovat. Těmto výmyslům nahrává skutečnost, že Jolie v minulosti bojovala s anorexií, zákeřné mentální nemoci se ale dokázala zbavit.

Jak trefně poznamenal server GossipCop.com, Angelina se nedávno vypravila do Peru. Je totiž tváří úřadu OSN pro uprchlíky a do podobných destinací jezdí často. Neexistuje snad jasnější důkaz, že nemohla pobývat v nemocnici.

O hospitalizaci na druhé straně Atlantiku psali už v létě a před rokem. Ani v jednom případě to nebyla pravda.

Angelinu čeká začátkem prosince zlomové soudní stání s Bradem Pittem. Mělo by se konečně rozseknout, jak budou vypadat jejich životy po rozvodu. Není pochyb, že Jolie se na jednání pečlivě připraví.

Související články

Další články