Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Podlehla nátlaku: Jasmina Alagič vysvětlila, proč s Rytmusem neukazují synovu tvář

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
vysvětlení
Je to už více než měsíc, co na svět přišel syn Jasminy Alagič (30) a Rytmuse (42) Sanel. Téměř stejně tak dlouho už se fanoušci ptají, proč ještě neviděli chlapečkův obličej. Nátlak okolí už se zřejmě nedal vystát a Jasmina na sociální síti vysvětlila, co ji a jejího manžela vede k tomu, aby skrývali synovu tvář.

Když se rapperovi Rytmusovi a Jasmině Alagič narodil malý Sanel, gratulovala jim spousta fanoušků. Ti se však časem začali vyptávat, proč ještě neviděli chlapečkovu tvář, kterou rodiče na fotkách tak úzkostlivě schovávají. Tato otázka se opakovala tak často a nátlak na novopečenou maminku byl tak veliký, že se rozhodla na ni odpovědět.

Sama Jasmina uvedla, že spousta lidí si přeje, aby svého syna vyfotila zepředu a otázka na jeho tvář je častá. „Neukazujeme ho, protože to tak zatím necítíme. Možná to jednou bude jinak, nevím, ale zatím je ještě tak droboučký, že zkrátka jeho tvář není něčím, co bych chtěla mít na svém Instagramu,“ vysvětlila na sociální síti Jasmina důvody k tomu, proč obličej jejího syna nezdobí její profil.

Rytmus, který je ze své role naprosto nadšený, obličej svého syna sdílel na videu, na kterém ale použil filtr, který realitu velmi zkresluje. To, jak malý Sanel skutečně vypadá, tak stále zůstává tajemstvím a je jen na jeho rodičích, kdy chlapcovu tvář poprvé ukážou.

Související články

Další články