Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Podle tohoto vizážisty může být každá žena krásná: Galerie proměn, které vám vyrazí dech

Žena, která v šesti letech prodělala velkou tragédii. Vizážista ji takto proměnil v její svatební den.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
neskutečné
Každá žena může být krásná. To dokazují i fotografie před a po, které na svém Instagramu uveřejňuje vizážista Anar Agakishiev, který líčí nejenom celebrity, ale i ženy, které si prošly nějakou tragédií nebo se narodily s menším či větším defektem na své tváři.

Tolik příběhů, dojetí, silných osobností a neuvěřitelných přeměn se pohromadě jen tak nevidí. Vizážista a vlasový stylista Anar Agakishiev pochází z Gruzie. Už odmala se zajímal o módu a navštěvoval kroužek kreslení. Později se kvůli rodině začal zajímat o lékařství. Nastoupil proto na lékařskou univerzitu, ale studium nedokončil.

Jeho snem bylo vidět každou ženu krásnou, a tak začal v roce 1999 pracovat jako kadeřník. Touha malovat ho však neopustila, proto se vrhl na profesi make-up artisty. Účastnil se několika kurzů a seminářů v Německu, Itálii, Španělsku a zařadil se ke špičkám ve svém oboru.

Pro něho žádná vada ve tváři není překážkou. Anar líčí ženy, které mají rozsáhlé popáleniny v obličeji, transplantované části kůže i zlomeniny. Tohoto neobyčejného make-up artistu baví šířit krásu, lásku a pozitivní emoce kolem sebe.

Přeměny, které vytváří, vám vyrazí dech. Na ty nejradikálnější, které opravdu ženám pomohly, se podívejte v naší galerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy