Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

PODLE POLICIE VRAŽDILA MATKA! Pak tvrdila, že roční Elišku z Hodonínska ZABILO OČKOVÁNÍ

PODLE POLICIE VRAŽDILA MATKA! Pak tvrdila, že roční Elišku z Hodonínska ZABILO OČKOVÁNÍ
Zdroj: Facebook.com
Matka z Hodonínska uvedla, že svou dceru (1,5 roku) našla bez známek života v postýlce. Dívka prý před smrtí prodělala očkování. Jenže policie této verzi od začátku nevěřila. Malá Eliška prý zemřela násilnou smrtí. Vrahem je podle kriminalistů právě matka.

"Byla na očkování vakcínou priorix. Dopoledne byla unavená, tak usnula, spala dvě a půl hodiny zhruba. Pak se vzbudila a já jsem jí změřila teplotu a dala oběd. Chtěla mlíčko, tak jsem jí ho dala, a usnula. Otočila se na bříško a nosánkem do duchny, tak jsem ji nechala spát... Pak jsem tam došla a ona nedýchala. Šla jsem pro pomoc a ona už nedýchala. Prý jsem ji našla mrtvou," uvedla na Facebooku matka malé Elišky.

Okamžitě se strhlo na sociálních sítích obrovské pozdvižení. Aby tak malé dítě umřelo kvůli očkování? Na to je společnost velmi citlivá.

Jenže policie při vyšetřování došla k jiným závěrům. Elišku očkování nezabilo, za její smrtí je násilí

"V souvislosti s násilnou smrtí dítěte na Hodonínsku kriminalisté zahájili trestní stíhání jeho matky pro zvlášť závažný zločin vraždy. S ohledem na věk mladistvé nebude policie zveřejňovat žádné další informace," uvedla pro Novinky.cz jihomoravská policejní mluvčí Štěpánka Komárová. Podle dostupných informací je matka pod dozorem psychiatrů.

Související články

Další články