Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Podle dívky způsobila matka nehodu úmyslně: Policie se vyjádřila k tragédii u Liberce

Podle dívky způsobila matka nehodu úmyslně: Policie se vyjádřila k tragédii u Liberce
Zdroj: Reprofoto TV Nova
vyjádření
V pátek se u Mníšku na Liberecku odehrála tragická dopravní nehoda, při níž vyhasly 3 životy. Osobní automobil narazil do popelářského vozu, v autě seděla matka a její dvě malé dcerky (†4 a †6). Žena a jedno z dětí zemřely na místě, druhé dítě zemřelo při převozu. Na sociální síti se nyní objevilo video, v němž dívka říká, že řidička způsobila nehodu úmyslně. Policie se nyní vyjádřila.

Strašlivá nehoda se v pátek odehrála v Mníšku na Liberecku. Při střetu osobního automobilu s popelářským vozem vyhasly 3 lidské životy – zemřela řidička automobilu a její dvě dcerky. Matka a jedna z dcer zemřely na místě, druhá dívenka svým zraněním podlehla při transportu do nemocnice. Dívka jménem Mája H., která tvrdí, že je dcerou zesnulé řidičky a nevlastní sestrou dvou děvčátek, na sociální síti uveřejnila vyjádření, v němž prohlásila, že nehodu úmyslně způsobila právě její matka.

Policie se nyní k nehodě vyjádřila na svých oficiálních stránkách. „Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti. K určení příčiny smrti všech tří zemřelých osob byly nařízeny soudní pitvy. Vzhledem k probíhajícím úkonům trestního řízení a věku nezletilých dětí nebudeme nyní poskytovat žádné další detailnější informace k okolnostem této velmi tragické události,“ uvedla mluvčí Dagmar Sochorová. Zda je pravdou tvrzení dívky z videa, že žena způsobila nehodu úmyslně, tedy není jasné.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy