Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Podivuhodný nález v těle Bartošové: Už víme, co se mělo zpěvačce v hlavě samo rozplynout. A není to žádná legrace!

Iveta měla v hlavě něco, co se mělo samo rozplynout.

Ještě předtím, než Iveta Bartošová (47) překročila před několika dny italské hranice, zastavil se její samozvaný ochránce Zdeněk Macura v Rakousku u lékaře, kde se měla zbídačená pěnice podrobit CT vyšetření.

Podle serveru Blesk.cz, který viděl lékařskou zprávu, prý měla zlomené kosti ve tváři, a dokonce se objevilo minikrvácení do mozku, které mělo samo zmizet. Právě to pak Macura vysvětloval jako jakýsi nález v hlavě Bartošové, který by se měl sám rozplynout. Zazněla i teorie, že má Iveta vlny v hlavě po pádu z kola. Podezření, že se Macura k Ivetě nechoval zrovna jako gentleman, pojal Josef Rychtář, který na těle zpěvačky objevil několik modřin.

Jenže je dost možné, že s bezvládnou a totálně opilou pěnicí nešlo manipulovat jinak než ji pevně chytnout. To se pak modřina vytvoří jedna dvě. Polámané obličejové kůstky by klidně mohl vysvětlit fakt, že se Bartošová údajně zranila pádem na noční stolek a lampičku. Že se jí tahle nehoda přihodila pod vlivem alkoholu, už teď nikdo nezpochybňuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články