Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka: České tváře, které propůjčily hlasy postavám

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka: České tváře, které propůjčily hlasy postavám
Zdroj: MTV
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka patří mezi animované televizní seriály, které se dočkaly u Čechů velké obliby. Příběhy geniálního Ládínka, který v této sérii sestrojí nafukovací vesmírnou loď Gulliver 5 a společně se svým psem Zorrem se vydává na nejrůznější planety a objevuje různé mimozemské civilizace, lidé zkrátka milují. Víte, kdo oblíbené kreslené postavy v českém znění nadaboval?

Animovaný seriál Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka se vrací na obrazovky. V minulém století byl mezi diváky naprostým hitem, rodinu Smolíkových diváci zkrátka milují. Geniální Ládínek se v této sérii vydává na dobrodružství v nafukovací vesmírné lodi, zatímco jeho rodiče si myslí, že je kvůli domácímu vězení zavřený ve svém pokoji.

Původně maďarský seriál byl u nás nadabován hned dvakrát, poprvé v roce 1976 a podruhé v roce 1999. Diváci dnes mnohem lépe znají hlasy, které se za kreslenými postavičkami skrývaly až jako ty druhé.

Ačkoliv v minulosti nemohly být v komunistickém Československu vysílány díly Placatá planeta a Na hlavu postavená planeta, dnes už si můžeme vychutnat všechny epizody. Podívejte se do galerie, kdo oblíbeným postavám z rodiny Smolíkových propůjčil hlasy.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy