Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Podivný příjezd hlavní hvězdy festivalu. Koberec nestihla, skleničku s Bartoškou ano, pak přišel únik zadem

Červený koberec nestihl, víno ale ano.
Zdroj: eXtra.cz/Jiří Masojídek
+ Dalších 16 fotografií
červený koberec

Měl být hvězdou červeného koberce, zahajovací ceremoniál ale Liev Schreiber nestihl. I tak se ale karlovarští fanoušci dočkali. Hollywoodská star se totiž dostavila alespoň na kukačku na plánovaný koncert Jiřího Macháčka a ze snímků pořízených fotoreportéry eXtra.cz je zřejmé, že si ho náramně užíval. Ještě aby ne, když mu společnost dělal sám festivalový prezident Jiří Bartoška. 

Liev Schreiber se 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech sice zúčastnil, jakoby tu ale nebyl. Zatímco festivaloví hosté ho marně vyhlíželi na červeném koberci, on se inkognito zjevil až na afterparty po skončení zahajovacího filmu.

Vše přitom mělo být jinak. Hlavní hvězda karlovarského festivalu totiž tradičně jezdí na místo činu o den dříve, kdy se s tvůrčím týmem stihne seznámit a v den D je připravená vyrazit na červený koberec, kde na něj čekají vždy davy fanoušků. A právě o toto privilegium se Liev Schreiber nejspíš vlastní nedochvilností připravil. Podle informací eXtra.cz bylo na vině zpoždění letadla, kterým se Liev do Karlových Varů přepravoval.

Nedochvilný Liev s fešným knírkem

Ačkliv se hvězda X-Men Origins: Wolverine po červeném koberci neprošla, nedá se říct, že by Schreiber nestihl nasát festivalovou atmosféru. A to zejména díky Jiřímu Bartoškovi, který mu dělal po celou dobu jeho setrvání na afterparty společnost a Jiřímu Macháčkovi, který bavil svými písněmi.

Liev Schreiber nepřekvapil ale pouze svou nedochvilností, ale také fešným knírkem, díky kterému byl téměř k nepoznání. I to byl nejspíš důvod, proč ho někteří festivaloví hosté nemohli poznat a když za doprovodu ochranky opouštěl prostory hotelu Thermal, nešťastně se přítomných fotografů ptali, koho to fotí.

Kde potkat Schreibera

A pokud teď litují, že neulovili autogram či společnou fotografii, k nápravě budou mít hned dvě příležitosti. A to již v sobotu od 13 hodin u hotelu Thermal, kde Schreiber představí aktivity projektu BlueCheck Ukraine, jehož je spoluzakladatelem či o den později od 14 hodin v rámci KVIFF Talks.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy