Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Podivný moment z předávání vyznamenání: Další viróza? Nebyla Lorencová namol? Lidé se smějí

+ Dalších 10 fotografií
vyznamenání
Dnes, 28. října, uplynulo přesně sto let od založení samostatného Československa. Po celé České republice probíhají mohutné oslavy. Osmadvacátý říjen patří k nejvýznamnějším českým svátkům. Před hodinou začalo udělování státních vyznamenání. To se samozřejmě neobešlo bez mohutných protestů. Nejdiskutovanější moment byl, když si pro vyznamenání šla novinářka a dokumentaristka Jana Lorencová. Lidé na sociální sítích si dělají legraci, že byla slušně řečeno společensky unavená.

Těsně před předáváním vyznamenání se sešla před Hradem skupina lidí, kteří protestovali proti prezidentu Miloši Zemanovi (74) a také proti některým oceněným, mezi které patřil zpěvák Michal David (58), herec Ivan Vyskočil, hudebník Ondřej Hejma a herec Jiří Krampol.

„Vyznamenání pro Michala Davida je výsměch republice,“ objevilo se na sociálních sítích. Velké pozdvižení vzbudila další vyznamenaná Jana Lorencová. Novinářka, dokumentaristka a bývalá poslankyně za hnutí ANO se stala terčem posměchu na sociálních sítích.

Když si šla pro vyznamenání, tak nejdříve klopýtla a zpátky ji museli již podpírat dva lidé. „Že by další viróza?“ dělají si lidé srandu. „Nebyla paní Lorencová namol?“ směje se další z komentujících.

Mohlo by vás zajímat

Další články