Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Podivný krok Sylvestera Stalloneho: Rocky Balboa přetetoval svou ženu hlavou psa

Rodinka.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tetování

Problémy v ráji? Herec Sylvester Stallone (76), který měl na bicepsu vytetované obří tetování své manželky Jennifer Flavin (54), si ho nechal podle webu Daily Mail zakrýt. Místo její podobizny si vytetoval hlavu svého psa Butkuse z filmu Rocky. Značí to snad konec jejich vztahu?

Dvaadvacetiletý věkový rozdíl je dlouho netrápil a herec Sylvester Stallone se svou ženou Jennifer Flavin žili poklidným životem. Zdá se však, že v jejich vztahu nastaly problémy.

Podle webu Daily Mail si měl Stallone tento měsíc odstranit z bicepsu portrét své ženy a nahradit ho portrétem svého milovaného psa Butkuse, který si zahrál v Rockym.

Konec vztahu?

Kromě toho i Jennifer přidala v srpnu diskutabilní příspěvek, na němž objímala své tři dcery. „Tyto dívky jsou mou prioritou. Na ničem jiném nezáleží, my 4 navždy,“ napsala k fotografii, na níž Stallone chybí. Flavin navíc svého muže nesleduje na Instagramu, což může být další důkaz toho, že mezi sebou mají problémy.

Hercova publicistka Michelle Bega však uvedla, že Sly si chtěl tetování pouze aktualizovat, ale vše se pokazilo a muselo být proto nahrazené. Vztah mezi Stallonem a Flavin je prý v pořádku a žádné problémy mezi sebou nemají. „Pan Stallone miluje svou rodinu. V současné době spolu natáčejí reality show,“ uvedla dále Bega podle People.

Stallone a Flavin oslavili v květnu pětadvacáté výročí jejich vztahu. Společně vychovávají tři dcery - Scarlet Rose Stallone (20), Sistine Stallone (24) a Sophii Rose Stallone (25).

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy