Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Podivný krok Kopřivové: Tohle udělala ve chvíli, kdy se mluví o rozchodu s Jágrem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 52 fotografií
Zarážející
Od podzimu se mluví o tom, že Jaromír Jágr (46) a Veronika Kopřivová (27) se rozkmotřili. V posledních týdnech se slovo rozchod skloňuje čím dál intenzivněji. Kopřivová redakci eXtra.cz kopačky nepopřela, řekla jen, že ji to vůbec nezajímá. A nedávno učinila podivné rozhodnutí!

Jak jsme na eXtra.cz psali v pátek, Veronika Kopřivová (27) se nehodlá šuškandou o rozchodu s Jaromírem Jágrem (47) zabývat. „Spekulace mě absolutně nezajímají, ať se všichni starají o sebe,“ řekla eXtra.cz nabroušeně.

O tom, že Jágr a Kopřivová už netvoří pár, se v posledních týdnech mluví čím dál častěji. Že je něco v nepořádku, si všimli i fanoušci Veroniky na Instagramu. Tam se totiž už rok neobjevila jediná společná fotka s Jardou. Údajně se měli pohádat kvůli bydlení, protože Jágr se prý odmítl přestěhovat do Prahy.

V hlavním městě má Veronika bydlet sama. Nedávno si přitom změnila trvalé bydliště na adresu mamy Džegr (72) na Kladně. Informoval o tom týdeník Sedmička. Ve městě kousek od Prahy s Jágrem bydlela v létě 2017. Těžko říct, co ji k takovému kroku vedlo, zvlášť v časech, kdy má být se slavným hokejistou na ostří nože.

Ke spekulacím se nevyjadřuje ani samotný Jaromír. Ten neprožívá nejšťastnější období nejenom kvůli vztahové bouři, ale i marným snahám o návrat na led. Párečku přejeme, aby se zase začalo blýskat na lepší časy.

Mohlo by vás zajímat

Další články