Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Podivný knírek Johnnyho Deppa: Jeho slavná kolegyně o něm řekla, že vypadá jako dámské přirození

Když musíš, tak prostě musíš!
Zdroj: Bonton film
+ Další fotografie

Ano, Movember již skončil, ale Johnny Depp (51) ne a ne odolat sexy knírku. Vlastně jestli je sexy, toť otázka. Herečka Gwyneth Paltrow (42) se nechala slyšet, že jeho knírek vypadá spíše, jako by měl na obličeji vaginu. Inu, proti gustu žádný dišputát.

Zmiňovaný knírek však více patří spíše filmové roli Charliemu Mortdecaiovi než idolu mnoha žen, charismatickému herci z Kentucky Johnnymu Deppovi. Právě ten si v nové americké komedii zahrál po boku Gwyneth znalce dobrého jídla, vychytaných koktejlů, krásných žen a všech ostatních nákladných pokušení pana Mortdecaie.

Charlie Mortdecai je aristokrat, má rád peníze, sprosté vtipy, alkohol a hlavně svůj sofistikovaný knír. V krimikomedii se však vrhne do pátrání po ukradeném obraze, procestuje půlku zeměkoule a bude čelit mnoha protivníkům.

Johnny Depp si tak na seznam svých okouzlujících a excentrických filmových ztřeštěnců a dobrodruhů přidává další položku: Charlieho Mortdecaie, zchudlého britského aristokrata, hlavního hrdinu nové akční komedie. Kdo miluje tohoto hereckého piráta, nesmí si nechat ujít Johnnyho s knírkem v českých kinech již od 29. ledna!

Související články

Další články