Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PODIVNÝ EXPERIMENT: Lidé se nechají natáčet při orgasmu. Proč to proboha dělají?

Co se týče lidských vztahů a sexu, orgasmus je pravděpodobně to nejosobnější v této oblasti. Jedná se totiž o zážitek, který člověk sdílí jen s nejbližší osobou. Na internetu se objevilo šokující video s lidmi, kteří se nestyděli svůj orgasmus natočit a předvést světu.

Je zarážející, že se někdo nechá natočit při onanii a následném orgasmu. Na videu můžete vidět jak lidi mladé, tak i ty starší. Do experimentu šel po hlavě i starší muž a žena v letech. A je vidět, že se rozhodně nestydí. Onanie tak není jen zálibou puberťáků, ale i starších lidí.

Toto video nám má ukázat, že je jedno, jestli je člověk homosexuál, černoch nebo běloch. Starý nebo mladý. V jádru jsme si totiž všichni rovni a jednou z nejzákladnějších lidských věcí, které sdílíme, je právě orgasmus. Pro některé ale může být i velmi nepříjemné celé video sledovat, protože jen zřídka vystavujeme intimitu tímto způsobem.

Na videu můžete vidět grimasy v obličeji, sténání, pot i pocit blaženosti v obličeji. Je to ale něco, co by se nemělo ukazovat na veřejnosti. Měli byste si to nechat jen do ložnice. Podívejte se na video.

Související články

Další články