Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

PODIVNOSTI KOLEM FOTEK: Tají pravý zdravotní stav Karla Gotta?

+ Další 3 fotografie
ZDRAVÍ MISTRA
Když v úterý Česko obletěla poplašná zpráva, že měl zemřít Karel Gott (79), hodně lidem se málem zastavilo srdce. Naštěstí se to ukázalo jako odporná lež. Nicméně další kroky jeho okolí a také příliš časté návštěvy Mistra v nemocnici jako by naznačovaly, že se blízcí božského Káji před národem snaží něco tajit!

Jako důkaz toho, že je Mistr naživu, přišla nejen jeho přímá řeč na Facebooku, ale vzápětí i fotografie Lenky Hatašové vydávaná jako aktuální. A vzápětí Ilona Csáková sdílela fotografii své kamarádky Ivany Gottové s manželem na sněžném skútru. Avšak jak zjistil Blesk, obě fotky rozhodně nevznikly ten samý den, byly staršího data. A ve středu slíbená opravdu nová fotografie se neobjevila. To všechno samozřejmě logicky vzbuzuje v oddaných příznivcích zpěváka oprávněné obavy. Logicky se ptají: Vážně je pan Karel Gott v pohodě?

I do naší redakce navíc dorazily oficiálně nepotvrzené zprávy, že Ivana Gottová (43) sice v den, kdy se na chvíli v Česku zastavil život, skutečně byla na horách, samotný Gott měl ale údajně pendlovat mezi špitálem a Bertramkou.

Návrat do špitálu

Na oddělení hematologie v nemocnici na pražském Karlově náměstí, kde se před časem léčil s rakovinou, je podle našich informací v posledních měsících pravidelným hostem. Oficiálně kvůli léčbě infekcí, které ho kvůli oslabené imunitě ohrožují víc než člověka, jenž neprodělal boj se zákeřnou nemocí. Což může být pravda a jen se dá věřit, že se to netýká nějakého akutního, novějšího problému.

I když je třeba si uvědomit, že ač na to skoro nevypadá, nejslavnější česká celebrita má v létě slavit osmdesát. Bohužel ani národem milovaný zpěvák nemládne a co jsou u mladšího člověka banality, to u Gotta i vzhledem k jeho věku může skutečně hrozit vážnějším nebezpečím.

Info ze špitálu

„Má VIP režim. Je tu pod falešným jménem a vždy je tu tak na jeden dva dny. Pobývá v části, kam se dostane jen minimum personálu. Velmi se dbá na jeho soukromí a zachování anonymity. Je téměř nemožné na něj narazit. Proč se tu tak často zase objevuje, to vám ale nesmím říct,“ řekl nám důvěryhodný zdroj, který má k oddělení velmi blízko.

Mnoho pochybností ale vyvolalo také nedávné rozhodnutí managementu Karla Gotta (79) nečekaně zrušit velkolepý narozeninový koncert víc než pět měsíců před samotnou událostí. Existují lidé napojení na Gottovy nejbližší, kteří velmi opatrně naznačují, že to má mít trochu vážnější důvody, než se veřejně sděluje.

Nezbývá než pevně doufat, že tyto náznaky jsou plané a božský Kája bude zase brzy naprosto fit. Že je vážně nesmrtelný, jak ho ostatně vnímají všichni jeho obdivovatelé!

Mohlo by vás zajímat

Další články