Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Podivné vyznání ve Svatbě: René se svěřil, že se mu líbí Petra s kalhotkami na hlavě

Podivné vyznání ve Svatbě: René se svěřil, že se mu líbí Petra s kalhotkami na hlavě
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
video
Ve středu 16. prosince ve 20:20 budou diváci televize Nova a příznivci sociálního experimentu Svatba na první pohled svědky velkého finále, kdy padnou osudová rozhodnutí. Každý jednotlivec ze čtyř sezdaných párů bude muset odpovědět na nejdůležitější otázku, ke které celý pořad spěl: Zůstanete spolu, anebo se vaše cesty navždy rozejdou? Ještě než rozhodnutí padne, René dojme i rozesměje svou nevěstu Petru, které řekne, že má rád, když má kalhotky na hlavě.

Úvod závěrečné epizody show Svatba na první pohled zastihne všechny páry ve fázi příprav na slavnostní večeři. František s Natálkou povečeří společně se Simonou a Radkem, Petra s Reném zase se Štěpánkou a Pavlem. Bude to vůbec poprvé, kdy se mezi sebou potkají. Společně strávený čas přinese vytoužené odlehčení. Konečně je komu se svěřit se svými pocity a najít pochopení.

Všichni si prošli podobnou cestou, nebáli se vystoupit ze své komfortní zóny a vkročit do neznáma. Navíc pod neustálým drobnohledem televizních kamer. To chce pořádný kus odvahy! Po večeři následuje noc, kterou stráví každý odděleně ve svém domově. Čas na přemýšlení, na rekapitulaci a na velké rozhodnutí, které je za dveřmi…

Den D

Nikdo ze zúčastněných nepřekvapí v ten velký den tak jako René. Svoji manželku dojme k slzám! A nejen ji. Suché jistě nezůstanou ani oči televizních diváků. Své ledové královně sepsal dopis, který jí těsně přes vynesením finálního rozhodnutí nahlas předčítá: „Ahoj zlato, asi se to s námi veze už od svatby. Čím víc ty ubereš, já přidám. Když jsem na tebe čekal u oltáře, měl jsem strach, že mi tam přijde někdo, kdo bude opakem toho, koho bych chtěl. Když jsem tě ale uviděl, tak se mi rozzářily oči a září mi ještě teď,“ začal.

„Jen si říkám, že tobě tam asi přistál pravý opak toho, co sis přála. Fousatý zrzek se žlutou kravatou a ADHD. Líbí se mi, jak si umíš ze všeho udělat srandu. Moc ti sluší, když si dáš kalhotky na hlavu, aby ti to víc přemýšlelo. Mrzí mě, že jsi to v životě měla tak náročné. Rád bych to vrátil zpátky a něco s tím udělal! Ale vím, že to z tebe udělalo člověka, jakým jsi. A mně se moc líbí, jaká jsi…“ pokračuje dál ve svém vyznání René. A to už slzy dojetí zadržují i přísedící experti. Podaří se Renému prolomit ledy a získat si srdce Petry?

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy