Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

PODIVNÉ VIDEO: V Praze řádí zvrhlík, který znásilňuje auta?! Vzrušují mě ta červená, tvrdí

Martin promluvil o své úchylce.
Zdroj: CzechMag
Předchozí Další
Zvláštní úchylka
Parkovat v Praze, konkrétně ve čtvrti Petřiny, nikdy nebylo tak nebezpečné jako dnes! Řádit zde totiž má neznámý zvrhlík, který se podle svých slov sexuálně ukájí na automobilech. Když své dílo dokončí, tak ještě džentlmensky poděkuje. Alespoň to se nám snaží namluvit v podivném videu, které se šíří internetem.

O řádění milovníka automobilů na pražských Petřinách informoval web CzechMag, který se zvrhlíkem natočil i exkluzivní zpověď. V asi devítiminutovém videu Martin například detailně popisuje, kdy ho začala auta vlastně přitahovat a jak ho kvůli lásce k automobilům opustila přítelkyně.

"Měl jsem jednu dívku a její táta měl červené auto, takové dámské auto. Strašně rád jsem v něm jezdil. Když přítelkyně spala, chodil jsem k nim do garáže a auto jsem hladil. Přítelkyně mě načapala a prasklo to," vzpomíná ve videu mladík, který podle svých slov nepotřebuje pomoc odborníka.

"Konzultoval jsem to s přáteli, odbornou pomoc jsem nevyhledal, cítím se normálně," říká údajný zvrhlík ve videu.

Martina na autech fascinuje naprosto vše. Výfuky, kožené sedačky i naleštěná kapota. "Líbí se mi italská auta, jsou precizní, potažená kůží. Když se do nějakého auta dostanu, což není tak často, tak mne fascinuje kůže. Nejradši mám červenou barvu aut, je to takové erotické. Jsou sexy. Nejradši mám například Fiaty, jsou přítulné. Musí mne to auto vzrušovat jako jiné dívka," popisuje Martin, který dle svých slov auta loví po nocích zejména na pražských Petřinách.

A jak samotný akt lásky vůbec probíhá? Podle Martina je to dost podobné jako normální sex mezi mužem a ženou. "S autem se většinou seznámím. Představím se mu, začnu ho svádět, hladit. Nejdřív po předním skle, po světlech, začnu kolem něj kroužit, trošku ho hýčkat, aby z toho to auto mělo taky nějaký požitek. Když to nějak klapne a vzájemně se sobě líbíme, tak si sundám kalhoty a začnu se ho dotýkat, zajíždět pod kliky a tak. Mám rád, když je auto ještě horké a já cítím motor."

Podle informací webu CzechMag navíc Martin autům, která osouloží, ještě bizarním způsobem poděkuje. "Nechá za stěračem papírek s nápisem díky," tvrdil nám člověk, který se podílel na natáčení výše zmíněné zpovědi.

V reportáži Martin prohlašuje, že trpí takzvanou mechanofilií a rozhodně se za to nestydí. "Nejsem jediný na světě," vysvětluje.

Mechanofilie je skutečně odborníky potvrzená úchylka, která se vyznačuje tím, že člověk, který jí trpí, se nejlépe sexuální uspokojí, když má styk se stroji, jako jsou například automobily, motorky či dokonce helikoptéry.

"Mám rád auta víc než ostatní lidi. Mám je rád tak, že to jsou moje přítelkyně. S autama, dá se říct, spím. Mám s nimi sexuální styk. Není to asi úplně v pořádku a lidi na to nenahlíží dobře. Začalo to vlastně už v dětství. Můj táta jezdil rallye a často jsem se na něj chodil koukat. Začala mne fascinovat rychlá auta. A i se mi libí. Ale ne tak, že bych je chtěl řídit, začal jsem je hladit a mít s nimi styk," říká dále ve zpovědi Martin, který také přiznal, že jednou k vozu dokonce přimrzl. "Nebylo to moc příjemné, už bych to zažít nechtěl," vzpomíná.

Redakce eXtra.cz vznesla dotaz na městskou policii, zda registrují řádění petřinského zvrhlíka Martina. Bylo nám sděleno, že o nikom takovém ještě hlášení podáno nebylo. Co svou zpovědí Martin a CzechMag natočením videa s ním sleduje zatím zůstává otázkou. Objevili jste někdy za stěračem svého vozu lísteček s nápisem "děkuji" nebo znáte zmíněného Martina osobně? Nebojte se a napište nám na e-mail redakce@extra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy