Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Podivné vánoční dárky v královské rodině: Záchodové prkénko či pepřenka s baterkou

Britská královská rodina slaví Vánoce.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Vánoční dárky

Vánoce jsou pro celou britskou královskou rodinu velmi důležité. Kromě tradičních zvyklostí má však tato rodina i svá vlastní pravidla a tradice. Navzájem si například dávají humorné a mnohdy i bizarní dárky, jak potvrdil web Hello.

Není žádným tajemstvím, že si členové britské královské rodiny navzájem dávají vtipné dárky. Místo přepychových darů tak mnohdy dostanou bizarní věci, které hlavně pobaví. Vyměňují si je vždy na Štědrý den, jak informoval magazín Hello.

Vévodkyně Kate například obdarovala královnu Alžbětu II. domácí ‚chutney’, kterou vytvořila podle receptu své vlastní babičky. Princi Harrymu předtím, než začal chodit s Meghan Markle, zase věnovala sadu potřeb s názvem ‚Vypěstuj si svou přítelkyni‘.

Co daroval Harry nebo William?

Princ Harry své babičce Alžbětě daroval Big Mouth Billy Bass, model ryby, konkrétně velkohubého okouna, který zpívá, a královna byla z tohoto dárku naprosto nadšená. Svému bratrovi zase věnoval paruku, vzhledem k tomu, že má velmi prořídlé vlasy. Princ William, vévoda z Cambridge, měl zase údajně jednou dát své babičce pantofle s její tváří na nich.

Dalším humorným dárkem je kožené záchodové prkénko, které princezna Anna darovala svému bratrovi Charlesovi. Svému otci princi Philipovi zase dala mlýnek na pepř, který měl na jednom konci baterku, aby si mohl dochutit jídlo při grilování i tehdy, když se setmí.

Diana se poučila

Když princezna Diana trávila s královskou rodinou první novomanželské Vánoce v roce 1981, porušila rodinné motto ‚levné a veselé‘. Každému dala drahé kašmírové svetry, jak informoval web 9Honey. Její dárky sice udělaly rodině radost, ale Diana celá zrudla. Později své švagrové Sarah Ferguson věnovala koupelnovou předložku s leopardím vzorem.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy