Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Podivné tradice královské rodiny: Čeká Meghan VÁNOČNÍ VÁŽENÍ?

+ Další fotografie
podivné zvyky
Meghan Markle (37) se přivdáním do královské rodiny zavázala k dodržování královských tradic. Společně se svou matkou, která bude Vánoce trávit v paláci, se údajně musí po štědrovečerní večeři nechat zvážit! Tato tradice se prý zavedla proto, aby královna věděla, že se všichni dobře najedli.

Královská rodina dodržuje podle dostupných informací některé velmi zvláštní tradice. Jednou z nich by mělo být i vážení samotnou královnou, která se tímto způsobem má ujistit, že se během Vánoc všichni do sytosti najedli.

Vážení by mělo probíhat na antické váze, před večeří se všichni, kteří se účastní královské štědrovečerní večeře, musí sami zvážit a svou váhu královně sdělit. Po večeři by měla hosty vážit sama královna.

Podle všeho se ale jedná jen o hoax vypuštěný královským služebnictvem. Královská rodina dodržuje spoustu tradic, ale vážení hostů před a po večeři k nim prý reálně nepatří.

Mohlo by vás zajímat

Další články