Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Podivné sexuální zvyklosti: Vycpávání penisů a típání cigaret o tělo v rámci předehry

Australský kmen
Zdroj: profimedia.cz

Jiný kraj, jiný mrav, říká se. A to se týká i oblasti sexuální. Uděláme si teď menší exkurzi do pelíšků některých kmenů a národů.

Orgasmus z kousnutí

Na ostrově Ponape v Mikronésii mužům pomáhají mravenci. Jedná se prý o speciální druh mravenců, kteří umí velmi dobře zacházet se svými kusadly. Mravence chlapci přikládají ke klitorisu své partnerky. Kousnutí prý dokáže ženu okamžitě dovést k orgasmu. Ve stejném kmeni se praktikuje ještě jedna milostná bizarnost. Do vaginy se pouští malá rybka, kterou se muži následně snaží jazykem dostat ven. Asi chceme vidět nějaké ponapské porno.

Penis plný mušliček

To v Malajsii nebo na ostrově Borneo si muži nechávají do žaludu zapíchnout jehlu. Dlouze tam s ní kvrdlají, až si vyhloubí díru, do které poté strkají nejrůznější předměty – kamínky, mušličky, korálky... Počet dírek podle libosti, kdo co snese a kdo jak potřebuje svou chloubu vycpat. Au.

Někdo to rád drsné

V dřívějších dobách obyvatelé ostrova Truk v Mikronésii používali rozdrcený kořen chlebovníkové palmy k tomu, aby doslova rozpálili partnerovo tělo. Dnes už jim ke slasti z bolesti slouží obyčejná zapálená cigareta. Lidé z jihoamerického kmene Choroti si zase plivou do obličeje a Trobrianďané se při milostném skotačení koušou do obličeje.

Podrž mi ho

V některých australských kmenech mají docela roztomilý zvyk, který by ale našince mohl lehce uvést do rozpaků. Na znamení míru si místo rukou podávají penisy. Miloučké.

Souboj pysků

No zní to hrozně, ale jak jinak to pojmenovat. Obyvatelky z ostrova Truk řeší spory tak, že se svléknou, ukážou si přirození a ta, která má vytahanější...ehm...však víte, tak ta vyhrává. Dívky jsou odmalička vychovávány k tomu, aby se tahaly za malé stydké...ehm...však víte. Protože čím delší, tím prý lepší. Také si je zdobí, propichují, tetují...a tak různě. Největší frajerka z kmene zvoní při každém kroku jako kráva ve švýcarských Alpách.

Související články

Další články