Agáty Prachařové (32) nám bylo až líto. Je to hodná a milá holka, umí se starat o rodinu, je prostě v pohodě. O víkendu ale schytala velkou kritiku. Na Facebooku se jí dokonce vysmály i její kamarádky.

Prachařová si totiž 6 měsíců po porodu troufla vyjít na molo a předvádět plavky. Agáta dokázala po porodu shodit 20 kilogramů a myslela si, že na to zase má. Ale nemá. Odborníci byli v šoku.

Maličké plavky povislé svalstvo skrýt prostě nedokázaly. Ještě více ale šokovaly modřiny. Podobné rány se často objevují na tělech žen, které nejsou v psychické pohodě a nebo trpí. U Agáty jde podle jejích slov o něco zcela jiného.

„Byla jsem na odstranění mateřských znamének a po zákroku se mi takhle udělaly. Je asi pravda, že jsem si mohla skočit na solárko, nebo je zamaskovat, ale já jsem matka od dvou dětí a jsem rozhodně přirozená. Takže jsem to neřešila,“ uvedla Agáta pro eXtra.cz. Později pro Blesk dodala, že to mají všichni u nich v rodině. „Udělají se mi, jen když projdu kolem zdi,“ říká Agáta.

Jsme hlavně rádi, že Agáta je v pohodě a modřiny neřeší. Je to sebevědomá žena a na molo vyšla v nedokonalé formě. Mezi ostatními holkami tak vypadala dost blbě, ale časem se to zřejmě spraví.

Tentokrát dcera Veroniky Žilkové měla modřiny opravdu zamaskovat nějakým krémem, nebo zajít do solárka. I když to bylo přirozené, vypadalo to odpudivě.