Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Podivné modřiny a rány? Agáta Prachařová tvrdí, že to mají v rodině

Veronika Žilková a Agáta Prachařová jsou si hodně podobné.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Agáta Prachařová (32) zase rozvířila vody. Tentokrát si 6 měsíců po porodu troufla předvádět plavky. Sklízí kritiku ze všech stran. Tahle přehlídka se nepovedla. Veřejnost navíc řeší, proč její tělo hyzdí řada modřin.

Agáty Prachařové (32) nám bylo až líto. Je to hodná a milá holka, umí se starat o rodinu, je prostě v pohodě. O víkendu ale schytala velkou kritiku. Na Facebooku se jí dokonce vysmály i její kamarádky.

Prachařová si totiž 6 měsíců po porodu troufla vyjít na molo a předvádět plavky. Agáta dokázala po porodu shodit 20 kilogramů a myslela si, že na to zase má. Ale nemá. Odborníci byli v šoku.

Maličké plavky povislé svalstvo skrýt prostě nedokázaly. Ještě více ale šokovaly modřiny. Podobné rány se často objevují na tělech žen, které nejsou v psychické pohodě a nebo trpí. U Agáty jde podle jejích slov o něco zcela jiného.

„Byla jsem na odstranění mateřských znamének a po zákroku se mi takhle udělaly. Je asi pravda, že jsem si mohla skočit na solárko, nebo je zamaskovat, ale já jsem matka od dvou dětí a jsem rozhodně přirozená. Takže jsem to neřešila,“ uvedla Agáta pro eXtra.cz. Později pro Blesk dodala, že to mají všichni u nich v rodině. „Udělají se mi, jen když projdu kolem zdi,“ říká Agáta.

Jsme hlavně rádi, že Agáta je v pohodě a modřiny neřeší. Je to sebevědomá žena a na molo vyšla v nedokonalé formě. Mezi ostatními holkami tak vypadala dost blbě, ale časem se to zřejmě spraví.

Tentokrát dcera Veroniky Žilkové měla modřiny opravdu zamaskovat nějakým krémem, nebo zajít do solárka. I když to bylo přirozené, vypadalo to odpudivě.

Související články

Další články