Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Podivné machinace kolem odchodu Terezy Bebarové z Ulice: Hořký konec Světlany po 15 letech

Podivné machinace kolem odchodu Terezy Bebarové z Ulice: Hořký konec Světlany po 15 letech
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 5 fotografií
ulice
Herečka Tereza Bebarová (44) všechny šokovala svým velmi rychlým odchodem z nekonečného seriálu Ulice. Postava Světlany Lisečko, později Nyklové, byla u televizních diváků velmi oblíbená a s jejím odchodem rozhodně nesouhlasí. Deník Aha! přišel s vysvětlením, že sympatická herečka musela seriál opustit kvůli spolupráci s Českou televizí, kde bude opět moderovat show Peče celá země.

"Producenti jí vyčítali spolupráci na Peče celá země. Jde o úspěšný projekt a vadí jim, že v něm Tereza vystupuje," sdělil Blesk.cz zdroj blízký z natáčení seriálu. Tereza Bebarová (44) hrála v Ulici od jejího začátku v roce 2005.

Postava Světlany se během pár let zaryla lidem do paměti a velmi si ji oblíbili. Proto také řada z nich s jejím odchodem vůbec nesouhlasí a chtějí ji zpátky. "Tereza Bebarová hrála Světlanu skvěle. Byla to jedna z nejpříjemnějších postav v Ulici. Bude mi chybět," píší lidé v diskuzích na sociálních sítích.

Objevily se ovšem informace, že sympatická herečka končí z toho důvodu, že kývla na moderování další řady úspěšné pekařské show Peče celá země. „Ze své strany mohu pouze říct, že já mám, co se týče účinkování v pořadu Peče celá země, svědomí čisté, protože v době, kdy jsem tento pořad podepisovala, mi na Nově smlouva končila, a navíc mi bylo řečeno, že moderace na konkurenční TV nikomu nevadí," nechala se slyšet herečka.

"Mně jako oficiální důvod konce v seriálu Ulice bylo řečeno, že si scenáristé už nadále nevědí s postavou Světlany rady a s tím už moc nenadělám," dodala.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy