Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

PODIVNÉ: Iva (18) a Marian (46) se zbavují veškerého oblečení! Co teď bude jejich malá Dominika (2) nosit?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Nejkontroverznější pár, Iva (18) a Marian (46) z Výměny manželek, nemá peněz na rozhazování. Žijí skromným životem v severočeských Semilech. Přesto teď, možná v rámci jarního úklidu, se zbavují pytle plného dětského oblečení. Prý váží rovných 50 kilogramů. Přitom spoustu z něj mohla ještě jejich malá Dominika (2) nosit. Velkou otázkou je, co jí vůbec zbylo v šatníku! Navíc je Iva těhotná, takže oblečení budou velmi brzy ještě potřebovat.

Iva a Marian, kontroverzní pár, který se proslavil účastí v reality show Výměna manželek, jsou velice skromní. Proto také byli štěstím bez sebe, když před pár měsíci vznikla sbírka, aby mohli malé dceři Dominice koupit nové oblečení.

Těžko říct, zda se u manželů s věkovým rozdílem 27 let něco změnilo. Nyní se totiž chovají tak, jako by měli peněz nazbyt. Zbavují se plného pytle oblečení malé Dominiky. A všichni se ptají, co teď bude malá nosit, když přišla o téměř celou svoji šatní skříň.

Její oblečení nabízí Marian na Facebooku bezplatně. „Darujeme věcičky na miminko, převážně na holčičku, vel. 64, až 3 roky. Zdarma. Jsou hezké, i když už nošené, pro nenáročnou maminku. Pytel váží 50 kg,“ napsal Marian a hned se ozvalo několik zájemkyň.

Rozum nad tímto krokem zůstává stát i z toho důvodu, že je Iva podruhé těhotná. Brzy přivede na svět dalšího potomka a oblečení pro něj budou potřebovat. Navíc pokud jde o velikost do tří let, mohla ho v klidu ještě nosit malá Dominika.

Snad rodina ze Semil, která se musela vypořádat i s výhrůžkami kvůli pedofilii, dobře ví, co dělá!

Související články

Další články