Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Podivné hrátky s Džambulkou: Iveta tvrdí, že je v Bohnicích nedobrovolně, jak je to možné?

Značně zubožená Iveta Bartošová (47) se konečně odhodlala podstoupit další pokus o léčbu svého alkoholismu a rovnou z Thomayerovy nemocnice, kde jí operovali prasklý vřed, ji převezli na psychiatrické oddělení do Bohnic.

Zpěvačka, která ráda utíká na revers, tak nastoupila druhý pokus zbavit se své závislosti, ale poslední rozhovor s Josefem Rychtářem (55) ukazuje podivné praktiky tamního personálu.

Když si telefonovala s Pepou, tvrdila, že ji doktoři donutili podepsat nějaké papíry, kde stojí, že Iveta je v Bohnicích zavřená nedobrovolně a proti své vůli. Rozčílený Rychtář dnes vtrhnul mezi pacoše ve snaze zjednat pořádek, jak to tedy s tou dobrovolností je, a ve výsledku již naplánoval převoz nemocné zpěvačky. Kam, to se ještě médiím nesvěřil, ale Bartošová si už pomalu balí kartáček a pyžámko a zítra z ní ohnivou vodu budou vyhánět již někde jinde. Samozřejmě se s vámi o tuto novinu podělíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články