Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Podivné hlášení přišlo na policii: Ukradli mi ze záhonu konopí!

Policisté ze Šumperku řešili koncem minulého týdne opravdu kuriózní
případ.
Zdroj: Policie ČR
Policisté ze Šumperku řešili koncem minulého týdne opravdu kuriózní případ. Osmatřicetiletý muž z Prahy nahlásil, že mu někdo z rodinného domu ukradl velké množství rostlin konopí.Když přijeli policisté prověřit věc na místo, nestačili se divit. Jeho zahrádka je opravdu zaskočila.

Tak tohle je opravdu kuriozita. Muž z Prahy nahlásil na policii krádež desítek rostlin konopí. Když ovšem do jeho domu dorazili policisté, čekalo tu na ně opravdové konopné království. Kriminalisté zjistili, že na zahradě u domu muž pěstuje přes sto dalších rostlin konopí. Když následně provedli domovní prohlídku, našli další kvanta rostlin ve fázi sušení, přes dvě stě zavařovacích sklenic se zpracovanou rostlinou a dále pytle plné sušené rostliny. Celý případ popsala mluvčí šumperské policie Marie Šafářová.

Otázkou je, proč na sebe muž záměrně upozornil. Z obrovského množství je jasné, že muž neměl drogu jen pro vlastní potřebu. Dalším zajímavým poznatkem je, že muž je stíhán pro nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. V této situaci muži hrozí dva až deset let vězení.

Související články

Další články