Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Podivné chování Matthewa Perryho: Před smrtí trousil tajemné vzkazy s Batmanem

Matthew zanechal podivné vzkazy.
Zdroj: Profimedie/WarnerBros/koláž
+ Dalších 10 fotografií
vzkaz

Volal Matthew Perry před svou smrtí o pomoc? Hvězda veleúspěšného sitcomu Přátelé přidávala v posledních dnech tajuplné příspěvky na své sociální sítě, které odkazovaly na Batmana a sám se pod ně podepisoval jako Mattman. Zda se jednalo o nějaké poselství, prozradila jeho kamarádka pro zahraniční web TMZ. 

Zpráva o úmrtí Matthewa Perryho obletěla celý svět. Začala se objevovat konspirační teorie, že nedávné příspěvky Matthewa Perryho odkazující na Batmana měly být voláním o pomoc. Tajemná brunetka, která s ním večeřela pouze den před jeho smrtí, prozradila deníku TMZ, kde je pravda.

Athenna Crosby věděla o tom, že Matthew má postavu Batmana skutečně rád. Sám se přezdíval jako Mattman a červené svítící logo Batmana si nechal udělat i na dno svého bazénu, hned vedle vířivky, ve které zemřel. Veškeré spekulace o tom, že by se mohlo jednat o nějaké poselství, popírá.

Nad úmrtím Perryho stále visí řada otazníků

"Jak jsem ho znala, tak on sice byl hravý. Ale konspirační teorie o tom, že pomocí odkazu na superhrdinu vnucoval podprahové zprávy o svém stavu nebo smrti, jsou mimo," vysvětluje Perryho kamarádka. Fanoušci, kteří v příspěvcích viděli nějaký náznak, se dle jejích slov nechali příliš unést.


Úmrtí legendárního herce je stále v rukou vyšetřovatelů. I přes skutečnost, že pitva již byla provedena, lékaři a úřady stále čekají na výsledky toxikologické zprávy. Výsledky by tak měly objasnit, zda v Perryho smrti hrály roli nějaké cizí látky. Smrt kanadsko-amerického herce stále vyšetřuje oddělení loupeží a vražd losangeleské policie, jak píše deník Los Angeles Times.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy