Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Podivná smrt šestnáctiletého syna Johna Travolty: Nechali ho odstranit, tvrdí saniťák

Podivná smrt syna Johna Travolty: Jettyho nechali odstranit, tvrdí saniťák
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Hrůzné úmrtí

Zesnulý syn (†16) Johna Travolty (67) by v dubnu oslavil své 29. narozeniny. Jeho podivnou smrt ale obklopuje aura záhad. Autistický Jetty zemřel, když uklouzl v koupelně. Jenže řidič sanitky říká, že mu na nehodě něco nehrálo. Se slavným hercem skončil u soudu.

Můj milovaný Jetty

Syn herců Johna Travolty a Kelly Preston (†57) by v těchto dnech oslavil své 29. narozeniny. Jejich milovaný Jetty zemřel, když mu bylo 16. Kelly zesnula minulý rok, prohrála boj s rakovinou prsu. Jett se manželům narodil s autismem. Na dovolené na Bahamách v roce 2009 dostal záchvat, a ten se mu stal osudným. Chlapec zkolaboval v koupelně a uhodil se do hlavy. Lékaři už pro něj nemohli nic udělat, hoch byl prohlášen za mrtvého. Slavný pár společně vychoval ještě dceru Ellu (21) a syna Benjamina (10). Herec na chlapce zavzpomínal na Instagramu, kam pod jejich snímek z rodinného archivu připsal: "Všechno nejlepší, můj překrásný Jetty. Miluji tě."

Syna prý nechala odstranit sekta

John Travolta po synově smrti neskutečně trpěl. Okamžitě se totiž začalo spekulovat o tom, jak dobře se o syna s manželkou starali a zda jeho péči nezanedbali. Moc mu nehrálo do karet ani to, že je zarytým členem scientologické církve. Vynořily se konspirační teorie o tom, jak se kontroverzní sekta zasadila o Jettovo odstranění. Později vyšlo najevo, že si John stěžoval na vydírání.

Vydíral ho řidič sanitky?

Vydírat ho měl řidič sanitky, který tvrdil, že se mu Jettova smrt zdála podezřelá, a chtěl podivné nesrovnalosti obklopující jeho smrt odtajnit veřejnosti, pokud slavný herec nezaplatí tučné výkupné. To podle hollywoodského herce činilo v přepočtu kolem neuvěřitelných 600 milionů korun. Jenže řidič sanitky popřel, že by hvězdu Pomády někdy vydíral. S Johnem se navíc přel o to, aby nechal syna urychleně poslat letecky do špičkové nemocnice na Floridě. Oba skončili u soudu. Herec pak ovšem nakonec obvinění stáhl, ohromnou nálož na svou psychiku už nemohl vydržet.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy