Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Podivná smrt krásné modelky (†46): Na Instagramu nechala ZVLÁŠTNÍ VZKAZ

Zdroj: Facebook
+ Dalších 18 fotografií
neštěstí
Australská modelka Annalise Braakensiek spáchala ve svých 46 letech sebevraždu. Na Instagramu připsala ke své fotografii podivný vzkaz a následně přestala odepisovat svým přátelům i rodině. Ti se o ni začali bát, a tak zavolali policii. Tělo Annalise našli v její vile v Sydney, kterou si pořídila po těžkém rozvodu s manželem, s nímž byla 16 let. Podle policie spáchala sebevraždu.

Annalise Braakensiek byla úspěšnou australskou modelkou, její instagramový účet čítá více než 40 tisíc sledujících a její facebooková stránka se líbí téměř dvěma a půl milionu lidí. Annalisiny krásné snímky však jen skrývaly, jak se kráska ve skutečnosti trápí.

Annalise přiznala, že se několik let potýkala s depresemi Tvrdila ale, že její psychický stav je mnohem lepší a podle příspěvků, které přidávala na sociální sítě, to tak skutečně vypadalo. Svým fanouškům se chlubila fotkami z dovolených, snímky s kamarády a vždy připsala vzkaz, ve kterém příznivcům sdělila, jak krásně se právě má.

Její Instagram se ze dne na den změnil. Pozitivních příspěvků ubývalo a Annalise přidávala k fotkám popisky, které sice naznačovaly, že zřejmě něco není v pořádku, ale na možnost sebevraždy nepoukazovaly. "Všechno se teď zdá být pokroucené a vzhůru nohama. Ze srdce děkuji všem, kteří mi pomohli skrz temná mračna," napsala zesnulá modelka ke své poslední fotce.

Její psychický stav pravděpodobně nejvíce poznamenal rozvod s manželem Dannym Goldbergem, s nímž byla sezdána 16 let. U fotografie, kterou z Instagramu posléze vymazala, se ptala svých fanoušků, zda se zlomené srdce jednoho dne spojí, nebo se naučí fungovat zničené.

Po posledním podivném vzkazu se přestala ozývat svým přátelům a rodině. Ti ve strachu o její život zavolali policii, která naneštěstí potvrdila jejich nejhorší obavy. Annalise Braakensiek byla nalezena mrtvá, poté co si dle vyšetřovatelů sama vzala život.

Související články

Další články