Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Podivná smrt hvězdy Prasečího kluka: Francisovi bylo pouhých 33 let

Dle známých to byl muž se zlatým srdcem.
Zdroj: foto Francis Anthony Mossman
+ Další 4 fotografie
úmrtí

Nadějný australský herec Francis Anthony Mossman byl nalezen mrtvý ve svém domě v Sydney. Hvězda televizní show Spartacus nebo komedie Prasečí kluk (Pig Boy) bojoval s démony z dětství a údajně spáchal sebevraždu. Příčina smrti ale nebyla oficiálně potvrzena. Herci bylo pouhých třiatřicet let.

O smrti Francise Anthonyho Mossmana informovala jeho zdrcená rodina, jež si přeje herce pohřbít na jeho rodném Novém Zélandu. Rodina vytvořila online sbírku, jež zaplatí náklady pohřbu včetně transportu.

"Konečným přáním Francisovy matky je vidět jejího syna naposledy, než bude uložen k odpočinku," napsali Mossmanovi bratři Laurence a Jeremy Mossmanovi k srdceryvnému příspěvku. "Jeho úsměv a energická přítomnost budou těm, kteří měli to štěstí, že ho znají, velmi chybět."

Příčina smrti zatím nebyla potvrzena, jeho rodina ale pro deník Daily Mail Australia uvedla, že "zápasil se starými jizvami a traumaty, které si odnesl ze střední školy, což uvedl i ve svém posledním příspěvku světu jako bolest, kterou prožil ve velmi mladém věku."

Jeho zmiňovaný poslední příspěvek na Instagramu ukazuje archivní snímek z dětství společně s popiskem "Kdo by řekl, že tento chlapec vydrží tolik bolesti." ​Ač prošel velmi těžkým obdobím, byl podle svých známých člověk se zlatým srdcem. "Francis byl ohromně laskavý, nadšený a velmi starostlivý, což mělo pozitivní dopad na životy mnoha lidí, kteří ho znali," uvedla jeho rodina v prohlášení pro Daily Mail.

Nadějný herec zazářil v show Spartakus, The Horizont nebo v komedii Pig Boy (Prasečí kluk)

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy