Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Podivná smrt dvojnásobné maminky Lucie: Policie mlží, rodině nechce nic říct

Podivná smrt dvojnásobné maminky Lucie: Policie mlží, rodině nechce nic říct
Zdroj: archiv Lucie J.
Strašné
Strašlivá tragédie se odehrála v Rovensku pod Troskami. Policie tam marně pátrala po mamince dvou dětí Lucii J. (†). Ta byla bohužel po třídenním hledání nalezena mrtvá. Podle policie zemřela cizím zaviněním. Policie ale mlží a nechce poskytnout žádné další informace, a to ani rodině. Nejbližší se s Lucií rozloučí ve čtvrtek 6. srpna v Jablonci nad Nisou.

Po Lucii J. jako by se 24. července slehla zem. Dvojnásobná maminka se ztratila v Rovensku pod Troskami. Do pátrání se zapojili policisté, hasiči i dobrovolníci. Z Prahy byl dokonce povolaný vrtulník vybavený termovizí.

Ačkoli všichni dělali maximum, aby se Lucie našla, celé tři dny ji hledali marně. Až v pondělí 27. července se ji podařilo najít. Bohužel žena byla už po smrti. Její tělo bylo nalezeno v katastru obce Rovensko pod Troskami.

Záhadná smrt

Mladá maminka Lucie nezemřela náhodou. Na její smrti nese vinu někdo další. "Lékař přivolaný na místo nálezu bohužel konstatoval smrt, přičemž ke zjištění příčin policisté nařídili provést soudní pitvu. Ta potvrdila, že žena měla na těle zranění, která by mohla nasvědčovat účasti jiné osoby," popsal již dříve policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

"Kriminalisté, kteří si případ okamžitě převzali, zajistili na místě nálezu množství stop, provedli množství neodkladných a neopakovatelných úkonů a nařídili vyhotovení znaleckých zkoumání. Ve věci nyní probíhá prověřování pro podezření z násilného trestného činu," doplnil Robovský.

Co se ale na místě přesně odehrálo, není jisté. Policie odmítá poskytnout jakékoliv další informace. Ani Luciini nejbližší netuší, co se vlastně stalo. Policie jim nechce nic říct. "Popravdě teď jsme ve stavu, kdy nemáme zatím žádné informace. Policie nám nemůže vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nic říct," uvedl pro naši redakci zdrcený bratr zesnulé.

Poslední rozloučení

Celá rodina je Luciinou smrtí naprosto zdrcena a otřesena. Zesnulé nechali vystavit parte, kde se píše "zemřela násilnou smrtí ve věku 35 let". Poslední rozloučení proběhne už zítra, tedy ve čtvrtek 6. srpna. Obřad se bude konat od 12 hodin na hřbitově v Jablonci nad Nisou.

Vyjádření policie

Kontaktovali jsme policii, abychom prověřili, zda v případu nejsou nějaké posuny. "Případ je stále předmětem vyšetřování ze strany policistů krajského ředitelství policie Libereckého kraje. Žádné posuny tam nejsou, probíhají standardní úkony trestního řízení ve věci," uvedl tiskový mluvčí policie Libereckého kraje Vojtěch Robovský.

"Máme nějaké informace od případných svědků a ty jsou aktuálně předmětem vyhodnocování," řekl Robovský.

"Zranění, kterým žena podlehla, mohla být spáchána jinou osobou," doplnil tiskový mluvčí.

Související články

Další články