Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Podivná slova snoubenky Babiše juniora: Nosí v břiše malého Andyho?!

Podivná slova snoubenky Babiše juniora: Nosí v břiše malého Andyho?!
Zdroj: Vkontakte
+ Dalších 9 fotografií
Otec Andy
Zní už svatební zvony zpoza rohu? Je jen otázkou času, kdy do toho Andrej Babiš mladší (35) se svou ukrajinskou snoubenkou Jelizavetou (30) praští. Podle toho, co blonďatá šťabajzna píše na sociální sítě, by to mohlo být záhy. Spekuluje se totiž o těhotenství!

Pokud premiér Andrej Babiš (64) říká pravdu, jeho syn Andrej Babiš mladší se s Jelizavetou z ukrajinského Krivého Rogu zasnoubil už před několika měsíci. Jeho slovům nasvědčují i fotografie ze společné oslavy loňských Vánoc nebo tvrzení, že se nedávno potkali ve švýcarské Ženevě, kde Babiš mladší momentálně žije.

Zůstává otázkou, kdy bude svatba. Podle Babiše jsou totiž zamilovaní po uši. A veselka možná bude muset proběhnout co nevidět. Slova třicetileté Jelizavety totiž mnohým nedají spát, protože při troše představivosti z nich lze vyčíst, že se pomalu rodí nový život.

„Věřte v sebe a v Boha! A pak bude všechno v pořádku,“ napsala přítelkyně Babiše mladšího na sociální síť VKontakte. A zdaleka tím neskončila. "Život je velmi krátký! A my si ho děláme ještě kratší. Musíme se navzájem milovat," stojí třeba ještě na jejím profilu.

Je Jelizaveta skutečně těhotná? Anebo jde o pouhé domněnky? Na odpovědi si budeme muset počkat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy