Rytmus a Jasmina Alagič jsou jako dvě hrdličky. Od doby, co se oficiálně přiznali k tomu, že k sobě chovají city, a jsou momentálně jedním z nejsledovanějších párů šoubyznysu, si denně vyznávají lásku nejen v soukromí, ale i veřejně na sociálních sítích.

I když se jim nelíbí, že jejich vztah ne vždy pozitivně hodnotí lidé a média, dělají to nadále. Rytmus si na své nové lásce dokonce i přivydělává. Vymyslel nové mikiny, na kterých je napsáno: „To nasere, co? Zamilovaný, úspěšný a bohatý“ Jsou v růžové barvě s jeho obličejem.

Co ale lidi šokovalo více, je vyznání Jasminy, která dosti zvláštním způsobem popsala jejich vztah a lásku, kterou mezi sebou mají: „Každý má někde své druhé křídlo. A nejlepší je, pokud je stejně retardovaný jako vy, abyste mohli tvořit psycho celek. PS: typická romsko-balkánská domácnost vypadá takhle. Pokaždé to začne polibky a během minuty to přejde do škrcení a zatlačování očních bulv do lebky. Ať je vaše láska jakákoliv, je super, že ji máte,“ napsala moderátorka a přidala tuhle fotografii. Další naleznete v galerii.