Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Podivná reakce Dary na Rytmusovo zasnoubení: Slova, ze kterých čiší bolest a smutek

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 54 fotografií
šok
Svatba roku. Tak se hovoří o zásnubách Rytmuse (41) a Jasminy Alagič (29). Podle některých fanoušků to je poměrně rychlé rozhodnutí. Pár spolu není ještě ani rok a už se chystá svatba. Na druhou stranu Rytmus dává hodně a často najevo, jak svoji současnou přítelkyni miluje. A co na zásnuby řekla bývalá partnerka rappera Dara Rolins (45)?

S Darou Rolins žil Rytmus dlouhých sedm let a všichni netrpělivě očekávali, kdy do toho společně praští. Místo svatby se ale konal rozchod, který měl být přátelský, ale nakonec se to zvrtlo v neutichající přestřelku mezi expartnery.

To, co se Rytmusovi nepodařilo s Darou, nyní prožívá se svojí snoubenkou Jasminou Alagič „Staneš se ženou mého života? Řekla ANO. Stalo se to v Bosně ve městě Tuzla kolem půlnoci na jejím oblíbeném místě. Do poslední sekundy netušila, že ten prsten u sebe mám od čtvrtka. Bylo to nádherné a tak přirozené. Na tenhle moment jsem čekal celý svůj život a řeknu vám, že pokleknout před ženou svého života a požádat ji o ruku je nepopsatelný a nejhezčí pocit, jaký jsem kdy zažil.“ Celé vyjádření dokonce doplnil Rytmus o fotografii.

Reakce jeho bývalé dlouholeté přítelkyně Dary Rolins na sebe nenechala dlouho čekat. „A v příští sekundě jsme v jiném momentě,“ napsala zpěvačka zvláštní vzkaz na sociální síť. Fanoušci začali spekulovat, zda jsou tato slova mířená na zásnuby Rytmuse a Jasminy.

Nicméně pokud ano, tak vyznění vzkazu působí podle některých smutně a bolestivě. Nebo se tímhle vyjádřením Dara snažila udělat definitivní tečku za jejich vztahem? Nyní už někteří netrpělivě čekají na to, až dvojice oznámí příchod potomka. Bude to brzy?

Související články

Další články